کسب و کار در لیتوانی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با عنایت به موقعیت های متفاوت متقاضیان ، انتخاب کسب و کار در کشور لیتوانی به شرایط وی بستگی دارد. پس از ثبت شرکت در لیتوانی و قبل از دریافت اقامت لیتوانی ، راه اندازی یک کسب و کار مطمئن و سود رسان اولین الویت شما خواهد بود. مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در لیتوانی و قبل از دریافت اقامت لیتوانی ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در لیتوانی ، خرید تجارت های آماده و فعال در لیتوانی و یا فروش تجارت شما در لیتوانی خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید.

حتما توجه داشته باشید که پس از مهاجرت به لیتوانی و آغاز سکونت در ویلنیوس و یا دیگر شهرهای کشور لیتوانی ، برای موفقیت در کسب و کار جدید ، آشنایی با شرایط جدید و قوانین جدید و اطلاعات بازار جدید بسیار ضروری می باشد. بدیهی است لازمه انتخاب صحیح و تصمیم گیری مناسب و عاقلانه در رابطه با ایجاد کار در لیتوانی ، وجود اطلاعات دقیق و موثق از شرایط سرمایه گذاری در لیتوانی است که تنها از طریق برنامه های راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای قابل دسترسی خواهد بود.

می خواهید تو لیتوانی یه کاری راه بندازید؟

مجموعه مونوپولیس به علت برخورداری از وجود مدیران و پرسنل مجرب در امور تجارت بین الملل و همچنین با داشتن ارتباطات گسترده در کشور لیتوانی و با علم به نیازهای کشور لیتوانی ، قادر به ارائه خدمات مناسبی با توجه به بودجه و امکانات به مخاطبانش می باشد و شما را در جستجو و راه اندازی تجارت و انتخاب شركای تجاری در اروپا و انعقاد قرارداد با آنها همراهی می نماید.
شما می توانید از پشتیبانی كادر تجاری مونوپولیس از نقطه ابتدا تا نقطه موفقیت و دستیابی به بازار هدف خود بهره مند گردید. خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه گستره وسیعی از خدمات ، از اجاره یک کافی شاپ کوچک در شهر هاى مختلف تا ایجاد واحد های صنعتی بزرگ در مناطق آزاد تجاری کشور لیتوانی را شامل می شود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره مدیران بازرگانی با تجربه و مسلط به قوانین مهاجرتی و قوانین تجاری لیتوانی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و پس از آنالیز بازار لیتوانی در ضمینه کاری مورد نظر شما ، مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن