کسب و کار در اسپانیا

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با آب و هوای باور نکردنیُ شیوه زندگی مقرون به صرفهُ مردم محلی و دوست داشتنی و یک جامعه کاملا بین المللی اسپانیا می تواند جای خوبی برای زندگی کردن باشد. هر چند نرخ بیکاری در اسپانیا بسیار پایین است و اغلب افراد در این کشور دستمزدهای خوبی دریافت می کنند ولی با این وجود نمی توان بدون ایده و کار به این کشور و یا هر کشور دیگری مهاجرت کرد.

با عنایت به موقعیت های متفاوت متقاضیان ، انتخاب کسب و کار در کشور اسپانیا به شرایط وی بستگی دارد. پس از ثبت شرکت در اسپانیا و قبل از دریافت اقامت اسپانیا ، راه اندازی یک کسب و کار مطمئن و سود رسان اولین الویت شما خواهد بود. البته شما می توانید با استفاده از تخصص خود و یا با ثبت شرکت و یا کسب و کار خود به کلی این موضوع را مرتفع کرده و با خیال راحت به این کشور مهاجرت و سرمایه گذاری نمایید.

مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در اسپانیا و قبل از دریافت اقامت اسپانیا ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در اسپانیا ، خرید تجارت های آماده و فعال در اسپانیا و یا فروش تجارت شما در اسپانیا خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید.
رای شروع کسب و کار در اسپانیا ابتدا باید حق زندگی و کار در اسپانیا را داشته باشید. اگر شما یک شهروند اتحادیه اروپا بودید اصل جنبش آزاد این اتحادیه به شما این حق را می داد تا در هر کشوری در این اتحادیه مهاجرت و کار کنید هر چند در آن صورت هم باید شماره شناسایی خارجی خود را دریافت می کردید.

NIE یک شماره شناسایی خارجی برای افراد مهاجر به اسپانیا است و شما به عنوان یک مهاجر برای دادن مالیات و هرگونه فعالیت رسمی در اسپانیا به این شماره احتیاج دارید. مثلا برای خرید ملک ، داشتن آب و برق و باز کردن حساب بانکی و… همه به این شماره نیاز دارند. شما برای دریافت این شماره بهتر است قبل از مهاجرت به این کشور و توسط موسسه حقوقی سیاحتگران ساحل آفتاب اقدام به دریافت این شماره بکنید.

اگر شما به دنبال راه اندازی کسب و کار در اسپانیا هستید باید از قوانین و مقررات خاص این کشور تبعیت کنید و اقداماتی را انجام دهید. شما می توانید از سفارت و یا کنسولگری کشور خود برای دریافت مجوز کار در اسپانیا اقدام نمایید. اگر شما قصد خود اشتغالی در اسپانیا را در سر دارید، شما ملزم به دادن درخواست جهت اخذ مجوز کار در سفارت کشور مادری خود خواهید بود.

بخاطر داشته باشید که شما ملزم به اخذ شماره NIE از اداره پلیس و در ساختمان امور خارجه خواهید بود. علاوه بر این ثبت مالیات در اداره مالیات ملی Agencic Tributaria به محض ورود ضروری خواهد بود.

برخی از حرفه ها و انواع کسب و کار ها در اسپانیا مانند وکالت ، متخصصین بهداشتی و درمانی و … بر اساس قوانین و مقرراتی در اسپانیا تنظیم و چیده شده اند . شما باید قبل از اینکه این مشاغل را برای کسب و کار خود در اسپانیا در نظر بگیرید مطمئن شوید که صلاحیت ها ومعیار های لازم را برای این کار ها در اسپانیا داشته باشید.

اغلب این حرفه ها به مدارک تحصیلی شما که به طور رسمی باید دریافت شده باشند و کاملا مکانی که مدرک را از آن دریافت کرده اید به رسمیت شناخته شود حساس بوده و اغلب شروع این فعالیت ها نیازمند دریافت مجوز از نهاد های ذیربط می باشد.

هر چند قوانین کار و فعالیت در اسپانیا ممکن است در هر منطقه با منطقه دیگر کمی تفاوت داشته باشد ، بنابراین قبل از اقدام برای شروع کسب و کار در هر منطقه ابتدا از قوانین جاری کشور اسپانیا و سپس منطقه خود مختاری که می خواهید در انجا اقامت و فعالیت نمایید در خصوص مجوزها و قوانین پرس و جو نمایید و همکاران ما در مونوپولیس با کمل میل آماده ارايه هرگونه مشاوره به صورت رایگان هستند.

می خواهید در اسپانیا یک کاری راه بیندازید؟

حتما توجه داشته باشید که پس از مهاجرت به اسپانیا و آغاز سکونت در مادرید ، بارسلون و یا دیگر شهرهای کشور اسپانیا ، برای موفقیت در کسب و کار جدید ، آشنایی با شرایط جدید و قوانین جدید و اطلاعات بازار جدید بسیار ضروری می باشد. بدیهی است لازمه انتخاب صحیح و تصمیم گیری مناسب و عاقلانه در رابطه با ایجاد کار در اسپانیا ، وجود اطلاعات دقیق و موثق از شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا است که تنها از طریق برنامه های راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای قابل دسترسی خواهد بود.

مجموعه مونوپولیس به علت برخورداری از وجود مدیران و پرسنل مجرب در امور تجارت بین الملل و همچنین با داشتن ارتباطات گسترده در کشور اسپانیا و با علم به نیازهای کشور اسپانیا ، قادر به ارائه خدمات مناسبی با توجه به بودجه و امکانات به مخاطبانش می باشد و شما را در جستجو و راه اندازی تجارت و انتخاب شركای تجاری در اروپا و انعقاد قرارداد با آنها همراهی می نماید.
شما می توانید از پشتیبانی كادر تجاری مونوپولیس از نقطه ابتدا تا نقطه موفقیت و دستیابی به بازار هدف خود بهره مند گردید. خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه گستره وسیعی از خدمات ، از اجاره یک کافی شاپ کوچک در شهر هاى مختلف تا خرید هتل در سواحل اسپانیا و یا ایجاد واحد های صنعتی بزرگ در مناطق آزاد تجاری کشور اسپانیا را شامل می شود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره مدیران بازرگانی با تجربه و مسلط به قوانین مهاجرتی و قوانین تجاری اسپانیا با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و پس از آنالیز بازار اسپانیا در ضمینه کاری مورد نظر شما ، مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن