کسب و کار در اسلواکی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با عنایت به موقعیت های متفاوت متقاضیان ، انتخاب کسب و کار در کشور اسلواکی به شرایط وی بستگی دارد. پس از ثبت شرکت در اسلواکی و قبل از دریافت اقامت اسلواکی ، راه اندازی یک کسب و کار مطمئن و سود رسان اولین الویت شما خواهد بود. مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در اسلواکی و قبل از دریافت اقامت اسلواکی ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در اسلواکی ، خرید تجارت های آماده و فعال در اسلواکی و یا فروش تجارت شما در اسلواکی خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید.

حتما توجه داشته باشید که پس از مهاجرت به اسلواکی و آغاز سکونت در براتیسلاوا و یا دیگر شهرهای کشور اسلواکی ، برای موفقیت در کسب و کار جدید ، آشنایی با شرایط جدید و قوانین جدید و اطلاعات بازار جدید بسیار ضروری می باشد. بدیهی است لازمه انتخاب صحیح و تصمیم گیری مناسب و عاقلانه در رابطه با ایجاد کار در اسلواکی ، وجود اطلاعات دقیق و موثق از شرایط سرمایه گذاری در اسلواکی است که تنها از طریق برنامه های راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای قابل دسترسی خواهد بود.

برای شروع کسب و کار در اسلواکی ابتدا باید حق زندگی و کار در اسلواکی را داشته باشید. اگر شما یک شهروند اتحادیه اروپا بودید اصل جنبش آزاد این اتحادیه به شما این حق را می داد تا در هر کشوری در این اتحادیه مهاجرت و کار کنید هر چند در آن صورت هم باید شماره شناسایی خارجی خود را دریافت می کردید.

دریافت حق کسب و کار در اسلواکی از طریق ثبت شرکت و انجام فعالیت های تجاری و یا دریافت جواز فعالیت های تجاری به صورت شخص حقیقی مالیات پرداز امکان پذیر می باشد. به همین منظور همکاران ما در مجموعه مونوپولیس در ابتدا شرکت با مسعولیت محدود متقاضی یا جواز فعالیت های تجاری به صورت شخص حقیقی را در اسلواکی به ثبت خواهند.

البته فرم حقوقی شخص حقیقی مالیات پرداز در کشور اسلواکی دارای ارزش سهام نمی باشد و مدیر عامل این نوع از شرکت ها یا همان شخص حقیقی مالیات پرداز ، مسعول کلیه قراداد ها و ضرر و زیان های شرکت از اموال شخصی خود خواهد بود.

به همین دلیل این فرم حقوقی از فعالیت های تجاری ، برای متقاضیانی که از دانش کافی در خصوص قوانین مالیاتی اسلواکی و اروپا برخوردار نیستند و یا تجربه قبلی نسبت به کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارند برخوردار نیستند توصیه نمی گردد.

می خواهید تو اسلواکی یه کاری راه بندازید؟

مجموعه مونوپولیس به علت برخورداری از وجود مدیران و پرسنل مجرب در امور تجارت بین الملل و همچنین با داشتن ارتباطات گسترده در کشور اسلواکی و با علم به نیازهای کشور اسلواکی ، قادر به ارائه خدمات مناسبی با توجه به بودجه و امکانات به مخاطبانش می باشد و شما را در جستجو و راه اندازی تجارت و انتخاب شركای تجاری در اروپا و انعقاد قرارداد با آنها همراهی می نماید.

شما می توانید از پشتیبانی كادر تجاری مونوپولیس از نقطه ابتدا تا نقطه موفقیت و دستیابی به بازار هدف خود بهره مند گردید. خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه گستره وسیعی از خدمات ، از اجاره یک کافی شاپ کوچک در شهر هاى مختلف تا ایجاد واحد های صنعتی بزرگ در مناطق آزاد تجاری کشور اسلواکی را شامل می شود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره مدیران بازرگانی با تجربه و مسلط به قوانین مهاجرتی و قوانین تجاری اسلواکی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و پس از آنالیز بازار اسلواکی در ضمینه کاری مورد نظر شما ، مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن