کسب و کار در استونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با عنایت به موقعیت های متفاوت متقاضیان ، انتخاب کسب و کار در کشور استونی به شرایط وی بستگی دارد. پس از ثبت شرکت در استونی و قبل از دریافت اقامت استونی ، راه اندازی یک کسب و کار مطمئن و سود رسان اولین الویت شما خواهد بود. مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در استونی و قبل از دریافت اقامت استونی ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در استونی ، خرید تجارت های آماده و فعال در استونی و یا فروش تجارت شما در استونی خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید.

حتما توجه داشته باشید که پس از مهاجرت به استونی و آغاز سکونت در تالین و یا دیگر شهرهای کشور استونی ، برای موفقیت در کسب و کار جدید ، آشنایی با شرایط جدید و قوانین جدید و اطلاعات بازار جدید بسیار ضروری می باشد. بدیهی است لازمه انتخاب صحیح و تصمیم گیری مناسب و عاقلانه در رابطه با ایجاد کار در استونی ، وجود اطلاعات دقیق و موثق از شرایط سرمایه گذاری در استونی است که تنها از طریق برنامه های راهنمایی و مشاوره شغلی و حرفه ای قابل دسترسی خواهد بود.

می خواهید تو استونی یه کاری راه بندازید؟

مجموعه مونوپولیس به علت برخورداری از وجود مدیران و پرسنل مجرب در امور تجارت بین الملل و همچنین با داشتن ارتباط گسترده در کشور استونی و با علم به نیازهای کشور استونی ، قادر به ارائه خدمات مناسبی با توجه به بودجه و امکانات به مخاطبانش می باشد و شما را در راه اندازی تجارت و جستجو و انتخاب شركای تجاری در اروپا و انعقاد قرارداد با آنها همراهی می نماید.

شما می توانید از پشتیبانی كادر تجاری مونوپولیس از نقطه ابتدا تا نقطه موفقیت و دستیابی به بازار هدف خود بهره مند گردید. خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه گستره وسیعی از خدمات ، از اجاره یک کافی شاپ کوچک در تالین و یا دیگر شهرهای کشور استونی تا ایجاد واحد های صنعتی بزرگ در مناطق آزاد تجاری کشور استونی را شامل می شود.

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره مدیران بازرگانی با تجربه و مسلط به قوانین مهاجرتی و قوانین تجاری استونی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و پس از آنالیز بازار استونی در ضمینه کاری مورد نظر شما ، مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن