ویزای اسپانیا، ویزای شنگن

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با افتخار اعلام میداریم یکی از زیر مجموعه های مونوپولیس آژانس مسافرتی معتبر و ثبت شده در پادشاهی سپانیا ، شهر مادرید ، برای حضور شما در اروپا ، خدمات تهیه دعوت نامه و کمک در اخذ ویـزای شنـگن را ارائه می نماید.

انواع مختلفی از ویزا برای اسپانیا وجود دارد که دارندگان آن می توانند تا پایان مدت اعتبار ویزای اخذ شده ، در کشورهای اروپایی اقامت یا تردد نمایند. این ویزاها عبارتند از ویزای توریستی اسپانیا ، ویزای تجاری اسپانیا ، ویزای دیداری اسپانیا ، ویزای پزشکی اسپانیا ، ویزای کنفرانس اسپانیا ، ویزای ورزشی اسپانیا و ویزای هنری اسپانیا.

اولین مرحله دریافت ویزای توریستی دریافت فرم تقاضای ویزا و تعیین وقت مصاحبه است که از طریق مرجعه حضوری به دفتر کنسولی سفارت اسپانیا در تهران انجام می‌شود. نکته قابل توجه اینکه امکان تعیین وقت از طریق تلفن وجود ندارد.

کمیل این فرم در دو نسخه و ارائه آن در زمان مصاحبه به همراه سایر مدارک الزامی است. در صورتی‌که خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضاء باید فرم جداگانه‌ای پر کنید. فرم تقاضای ویزا در دو نسخه باید تکمیل شود.

ویزای کار اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای کار اسپانیا

اگر به­ عنوان یک کارمند در اسپانیا استخدام می ­شوید باید مجوز کار دریافت کنید؛ البته پیش از دریافت مجوز کار ابتدا باید کار مورد نظر خود را پیدا کنید ، که مجموعه مونوپولیس در این امر از ابتدا در کنار شما خواهد بود. پس‌ ازاینکه از یافتن شغل موردنظر اطمینان یافتید ، کارفرما باید برای شما تقاضای اجازه ­نامه (مجوز کار) بدهد تا بتوانید به­ طور قانونی در اسپانیا کار کنید.

درصورتی‌ که این شغل در فهرست کمبودی نیروی انسانی درج شود و اگر تبلیغات صورت گیرد و هیچ متقاضی مناسبی از اسپانیا یا اتحادیه اروپا برای این شغل وجود نداشته باشد ، مجوز کار صادر خواهد شد. به ­محض اینکه مجوز کار صادر شد که با اجازه اقامت شما ترکیب و می ­توانید برای دریافت ویزا تقاضا بدهید.

کارفرمای شما در دفتر استانی وزارت کار از جانب شما درخواست مجوز اشتغال خواهد داد. درحالی­که این فرآیند انجام می­ شود ، یک کپی از درخواست با مهر اداره و شماره پرونده برای شما ارسال خواهد شد. به­ عنوان بخشی از تقاضای ویزای کار یا اقامت ، شما می ­توانید آن نامه را به سفارت یا کنسولگری اسپانیا بفرستید.

سفارت به اداره کار منطقه اطلاع خواهد داد که درخواست شما را دریافت کرده است و اداره کار انجام فرآیند تقاضای شما را آغاز خواهد کرد. ممکن است فرآیند تقاضای مجوز کار حدود ۸ ماه طول بکشد ، بنابراین صبور باشید. به­ محض اینکه اداره کار مجوز اشتغال شما را تائید کند ، سفارت یا کنسولگری ویزای اقامت یا کار شما را صادر خواهد کرد.

مجوز کار تا یک سال اعتبار دارد و تا زمانی که هنوز دارای شرایط لازم هستید قابل تمدید است. مجوزها به بخش­های خاصی اعطا می­ شود بنابراین معمولاً این امکان وجود دارد که بتوانید شغل خود را عوض کنید ، البته باید در همان زمینه قبلی باشد. پس از ۵ سال می­توانید برای اقامت طولانی‌ مدت اسپانیا درخواست بدهید.

ویزای تحصیلی اسپانیا

اکثر افرادی که قصد مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی را دارند علاقمند هستند که این ویزا را ازکشورهای عضو ،اتحادیه اروپا دریافت کنند مانند ویزای تحصیلی اسپانیا. ویزای تحصیلی اسپانیا که کشوری است عضو اتحادیه اروپا  دارای شرایط خاص می باشد و ویزای تحصیلی اسپانیا نیازمند مدارک خاصی می باشد. افرادی که قصد اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا را دارند بایستی شرایط و ضوابط اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا را از منابع معتبر جویا شده و با توجه به شرایطی که دولت اسپانیا برای متقاضیان ویزای تحصیلی اسپانیا مقرر کرده است.

پس از آماده کردن مدارک ویزای تحصیلی ، متقاضی می بایست مدارک را به همراه نامه ی پذیرش به سفارت اسپانیا تحویل نماید. نکته ی مهمی که باید در همین جا ذکر شود این است که اخذ پذیرش از برخی دانشگاه های اسپانیا بدون مدرک زبان امکان پذیر است ولی ممکن است سفارت اسپانیا به دلیل عدم وجود مدرک زبان از صدور ویزا خودداری کند. بنابراین توصیه همکاران ما در مونوپولیس این است که جهت اطمینان مدرک زبان با خود داشته باشید.

ویزای توریستی اسپانیا

اگر قصد دارید با تور اروپا و یا تور اسپانیا سفر کنید و اقامت کوتاهی به منظور تفریح و بازدید داشته باشید ، گرفتن ویزای توریستی به شما توصیه می شود. ویزاهای توزیستی برای مدت کوتاهی صادر می شوند. ویزای توریستی اسپانیا برای دو هفته تا سه ماه صادر می‌شود و به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان ویزا را نمی‌دهد.

جهت تقاضای ویزای اسپانیا ، حضور متقاضی الزامی است و مصاحبه صورت می‌گیرد. برای دریافت فرم تقاضای روادید و تعیین وقت مصاحبه ، باید به دفتر کنسولی سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید و امکان تعیین وقت از طریق تلفن وجود ندارد.

توجه : امکان دارد پلیس مرزی هنگام ورود به کشور اسپانیا ، مدارکی را که به کنسول‌گری برای دریافت روادید ارائه کرده‌اید ، از شما مجدداً بخواهد و اگر آن‌ها را به همراه نداشته باشید ، احتمال دارد با وجود روادید قانونی ، از ورود شما به خاک اسپانیا به دلیل همراه نداشتن مدارک جلوگیری کنند. پس فراموش نکنید مدارک را به صورت منظم شده تا پایان سفر همراه داشته باشید.

ویزای شنگن چیست؟

ویـزای شنـگن ( Schengen Visa ) مخصوص اشخاصی است که قصد ورود به کشورهای محدوده شنـگن را دارند. ویزای شنگن برای اولین بار در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ ، در شهر شنگن لوکزامبورگ ، معاهده­ای تحت عنوان معاهده شنگن بین پنج کشور اروپایی آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ امضا شد. بعد از اتحاد آلمان شرقی و غربی ، در سوم اکتبر ۱۹۹۰ ، معاهده شنگن با امضای آلمان متحد تکمیل شد و تا به امروز ۲۶ کشور اروپایی به این معاهده پیوسته ­اند. به منطقه­ای که این ۲۶ کشور را در برمی­ گیرد؛ اصطلاحاً منطقه شنگن گفته می­ شود.

در حال حاضر حوزه شنگن شامل ۲۶ کشور مستقل می باشد که شامل اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پادشاهی متحده پرتغال ، اسلوواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس بوده که مجموعا کشورهای شنگن خوانده می‌شوند.

برای سفر به کشور اسپانیا می توانید با تهیه ویزای شنگن یا ویزای ملی کشور اسپانیا وارد این کشور شوید. البته با ویزای ملی کشور اسپانیا اجازه ورود به دیگر کشورهای حوزه شنگن را نخواهید داشت ، اما در صورت اخذ ویزای شنگن از سفارت اسپانیا قادر به سفر به کل كشور هاى حوزه شنگن خواهید بود.

هر چند مدت زمان اخذ ویزای اسپانیا بسته به نوع ویزای درخواستی متفاوت می باشد و معمولا دریافت ویزا از سفارت اسپانیا حدودا ٤٥ روز زمان می برد. با این وجود تقاضاى درخواست روادید اسپانیا بدین معنی نیست که متقاضی قطعا” ویزای اسپانیا را دریافت خواهد نمود ، حتی اگر همه شرایط ویزای اسپانیا را بدرستی داشته باشد.

مجموعه مونوپولیس با تجربه چندین ساله و کارنامه درخشان خود اقدام به اخذ ویزای شنگن و نشنال ( ملی ) حتی پرونده های رد شده یا rejected می نماید. بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای شما و خانواده شما ، اقدام برای ویزای تجاری مدت دار می باشد که در صورت تمایل پس از ورود به خاک اسپانیا برای کارت اقامت موقت شهروندی اقدام می نمایید.

چرا ویزای اسپانیا با مونوپولیس؟

مونوپولیس كارها را راحت كرده ، در صورت تمایل به اخذ ویزای اسپانیا و شنگن و سفر به کشورهای اروپایی می توانید پیش از هر اقدامی ، جهت ارزیابی وضعیت خود با مشاوران مورد تایید مجموعه مونوپولیس از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل نموده و از شرایط و نحوه کار مطلع گردید.

بخش آژانس مسافرتی مونوپولیس افتخار دارد با ارائه خدمات تسهیل دریافت ویزا به علاقمندان سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن ، شایسته ترین خدمات را به متقاضیان گرامى ارایه نماید.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن