ویزای اسلواکی ، ویزای شنگن

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

با افتخار اعلام میداریم یکی از زیر مجموعه های مونوپولیس آژانس مسافرتی معتبر و ثبت شده در جمهوری اسلواکی برای حضور شما در اروپا ، خدمات تهیه دعوت نامه و کمک در اخذ ویـزای شنـگن را ارائه می نماید.

انواع مختلفی از ویزا برای اسلواکی وجود دارد که دارندگان آن می توانند تا پایان مدت اعتبار ویزای اخذ شده ، در کشورهای اروپایی اقامت یا تردد نمایند. این ویزاها عبارتند از ویزای توریستی اسلواکی ، ویزای تجاری اسلواکی ، ویزای دیداری اسلواکی ، ویزای پزشکی اسلواکی ، ویزای کنفرانس اسلواکی ، ویزای ورزشی اسلواکی و ویزای هنری اسلواکی.

ویزای شنگن چیست؟

ویـزای شنـگن ( Schengen Visa ) مخصوص اشخاصی است که قصد ورود به کشورهای محدوده شنـگن را دارند. ویزای شنگن برای اولین بار در ۱۴ ژوئن ۱۹۸۵ ، در شهر شنگن لوکزامبورگ ، معاهده­ای تحت عنوان معاهده شنگن بین پنج کشور اروپایی آلمان ، فرانسه ، بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ امضا شد. بعد از اتحاد آلمان شرقی و غربی ، در سوم اکتبر ۱۹۹۰ ، معاهده شنگن با امضای آلمان متحد تکمیل شد و تا به امروز ۲۶ کشور اروپایی به این معاهده پیوسته ­اند. به منطقه­ای که این ۲۶ کشور را در برمی­ گیرد؛ اصطلاحاً منطقه شنگن گفته می­ شود.

در حال حاضر حوزه شنگن شامل ۲۶ کشور مستقل می باشد که شامل اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پادشاهی متحده پرتغال ، اسلوواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس بوده که مجموعا کشورهای شنگن خوانده می‌شوند.

برای سفر به کشور اسپانیا می توانید با تهیه ویزای شنگن یا ویزای ملی کشور اسپانیا وارد این کشور شوید. البته با ویزای ملی کشور اسپانیا اجازه ورود به دیگر کشورهای حوزه شنگن را نخواهید داشت ، اما در صورت اخذ ویزای شنگن از سفارت اسپانیا قادر به سفر به کل كشور هاى حوزه شنگن خواهید بود.

هر چند مدت زمان اخذ ویزای اسپانیا بسته به نوع ویزای درخواستی متفاوت می باشد و معمولا دریافت ویزا از سفارت اسپانیا حدودا ٤٥ روز زمان می برد. با این وجود تقاضاى درخواست روادید اسپانیا بدین معنی نیست که متقاضی قطعا” ویزای اسپانیا را دریافت خواهد نمود ، حتی اگر همه شرایط ویزای اسپانیا را بدرستی داشته باشد.

مجموعه مونوپولیس با تجربه چندین ساله و کارنامه درخشان خود اقدام به اخذ ویزای شنگن و نشنال ( ملی ) حتی پرونده های رد شده یا rejected می نماید. بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای شما و خانواده شما ، اقدام برای ویزای تجاری مدت دار می باشد که در صورت تمایل پس از ورود به خاک اسپانیا برای کارت اقامت موقت شهروندی اقدام می نمایید.

چرا ویزای اسلواکی با مونوپولیس؟

مونوپولیس كارها را راحت كرده ، در صورت تمایل به اخذ ویزای اسلواکی و شنگن و سفر به کشورهای اروپایی می توانید پیش از هر اقدامی ، جهت ارزیابی وضعیت خود با مشاوران مورد تایید مجموعه مونوپولیس از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل نموده و از شرایط و نحوه کار مطلع گردید.

بخش آژانس مسافرتی مونوپولیس افتخار دارد با ارائه خدمات تسهیل دریافت ویزا به علاقمندان سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن ، شایسته ترین خدمات را به متقاضیان گرامى ارایه نماید.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن