سرمایه گذاری در لتونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

جذاب‌ ترین و جدید‌ترین برنامه اقامتی در اروپا از طریق سرمایه گذاری در لتونی یا همان لاتویا فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا زندگی ، اقامت ، کار و آزادانه سفر نمایید.

با انجام سرمایه گذاری امن و تضمین شده در بخش دولتی ( قابل بازگشت پس از ۵ سال ) متقاضیان می‌توانند با تنها یک سفر به لتونی اقامت خود را دریافت نمایند. ۵ سال سرمایه گذاری کنید و فقط در چند هفته مقیم اروپا شوید.

لتونی یا همان ( لاتویا ) کشوری کوچک در منطقه بالتیک و دارای عضویت کامل در اتحادیه اروپا و شنگن ، یک برنامه ساده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری را برای شما و خانواده تان پیشنهاد می نماید.
از سال ۲۰۱۴ لتونی برنامه‌ای را ارائه داده است که با سرمایه گذاری قابل بازگشت می‌توان اقامت دائم اروپا را بدست آورد. سه گزینه برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لتونی وجود دارد.
روش نخست ، می توانید ملکی به ارزش حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو را در لتونی خریداری کنید. گزینه دوم خرید اوراق قرضه دولتی بدون سود به مبلغ حداقل ۲۵۰۰۰۰ یورو می باشد و در نهایت ، گزینه سوم این است که در زمینه اوراق قرضه بانکی به مبلغ حداقل ۲۸۰۰۰۰ یورو سرمایه گذاری کنید و سود سرمایه گذاری خود را دریافت نمایید.
همه سرمایه گذاری ها باید به مدت حداقل یک دوره ۵ ساله حفظ گردد. یک هزینه دولتی به مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو باید برای گزینه های اوراق قرضه دولتی و اوراق قرضه بانکی پرداخت شود. این برنامه در زمره ارزان‌ترین و مطمئن ترین روش سرمایه گذاری در اروپا ، در مقایسه با برنامه‌های مشابه می باشد و سرمایه اولیه شما بعد از ۵ سال به صورت کامل توسط دولت لتونی بازگردانده می‌شود که این مساله امنیت سرمایه گذاری را تضمین می‌نماید.

با اخذ چنین اجازه اقامتی ، از دسترسی بدون نیاز به ویزا به همه ۲۶ کشور منطقه شنگن و نیز دسترسی به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان دولتی در لتونی و حق سکونت و کار در این کشور برخوردار خواهید شد. همچنین هیچ الزامی برای اقامت فیزیکی در این کشور وجود ندارد و شما می توانید هر چند بار که مایل باشید ، به این کشور وارد و از آن خارج شوید.

دولت لتونی یا همان ( لاتویا ) از پایان قرن بیستم به منظور تلاش جهت کسب مقام و رتبه مناسب در میان قدرتهای بزرگ جهان ، اقدام به بررسی سرمایه گذای خارجی به عنوان عاملی ضروری و مهم در توسعه و پیشرفت کشور نموده است. سیاستهای انعطاف پذیر سرمایه گذاری خارجی به عنوان بخشی از اقتصاد آزاد لتونی معرفی شده اند. در نتیجه اتخاذ سیاست آزاد و سنجش توسعه و پیشرفت انجام شده ، بصورت افزایش جریان مستقیم سرمایه گذاری خارجی به سوی این کشور نمایان گشته است. در حال حاضر موسسات اقتصادی زیادی با مشارکت سرمایه های خارجی و در بخش های مختلف مشغول به فعالیت می باشند.

 

کشور لتونی در چند سال گذشته همواره بالاترین نرخ تولید ناخالص داخلی را در اروپا دارا بوده است. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در لتونی می توان به وجود یک مجموعه اداری بسیار پایدار اشاره نمود.

 

یکی از دلایل انتخاب لتونی توسط سرمایه گذاران خارجی واحد پول با ثبات این کشور یعنی یورو می باشد. لتونی همچنین دارای یک سیستم حقوقی و قضایی شفاف و غیر جانبدارانه می باشد. در لتونی هیچ گونه کمبودی برای نیروی کار وجود ندارد و سرمایه گذاران خارجی به پایگاه عظیمی از کارگران تحصیل کرده و فنی و واجد شرایط دسترسی دارند. حقوق کارگران در لتونی در مقایسه با دیگر کشورها در اتحادیه اروپا نیز ارزانتر می باشد.

 

لتونی بخش صنعتی بسیار عظیمی دارد و در بخش صنایع چوب ، مواد غذایی ، نساجی و ماشین آلات پیشرفت های قابل توجهی داشته است. دولت لتونی همچنین مشوق های بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران در لتونی از جمله ارائه تهسیلات بانکی جهت افتتاح واحد تولیدی و معاف از مالیات بر درآمد شرکت تا ۱۰ سال ارائه می نمایید. شایان به ذکر است وجود دریای بالتیک نیز حمل و نقل کالا به لتونی را بسیار تسریع و آسان نموده است.

 

شرکت های خارجی سرمایه گذار در لتونی می تواند از مزایای همچون فعالیت در کشوری عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن ، عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) ، مالکیت صد در صدی شرکت اروپایی توسط تاسیس کننده ، دریافت اقامت دائم اتحادیه اروپا برای خود و تمامی اعضای خانواده ، بهره مندی از خدمات گسترده آموزشی و بهداشتی با استانداردهای اتحادیه اروپا در لتونی ، بروکراسی اداری و برقراری نظام دولت الکترونیک در سراسر لتونی ، استفاده از خدمات گسترده بانکی و مراودات اقتصادی با اتحادیه اروپا و خطوط اعتبار ارزی و وام های دولتی استفاده نمایند.

 
مجموعه مونوپولیس در خدمت شما خواهد بود تا شما را در انواع زمینه های سرمایه گذاری در لتونی و اروپا یاری رساند. متخصصین ما سابقه ای طولانی و درخشانی در انجام کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در کشورهای حوزه بالتیک و کشور لتونی را دارا می باشند. پروژه های سرمایه گذاری متفاوتی در نقاط مختلف اروپا و لتونی ، به علاقه مندان جهت سرمایه گذاری برای واحد های تولیدی جهت احداث خط تولیدی هایی نظیر هتل ، پمپ بنزین ، مجموعه های تجاری و مسکونی و غیره قابل ارائه می باشد.

مجموعه مونوپولیس با برخورداری از وجود مدیران و پرسنل مجرب در امور تجارت بین الملل با توجه به نوع تخصص و فعالیتتان ، شما را در راه اندازی تجارت و جستجو و انتخاب شركای تجاری در لتونی و انعقاد قرارداد با آنها همراهی می نماید. تجربه چندین ساله ما در ارائه مشاوره ، اجرا و اتمام پروژه های سرمایه گذاری در لتونی و حوزه بالتیک و اروپا این امکان را می دهد تا با اطمینان خاطر از بازگشت سریع سرمایه و سود معقول ، از قدم اول تا قدم آخر در کنار سرمایه گذار باشیم و حتی ما نیز در این سرمایه گذاری ها مشارکت مالی نمائیم.

شما می توانید از پشتیبانی كادر تجاری مجموعه مونوپولیس از نقطه ابتدا تا انجام یک سرمایه گذاری مطمئن بهره مند گردید. برای اخذ اطلاعات بیشتر و مشاوره کارشناسی می توانید با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در انجام امور فوق الذکر به صورت تخصصی شما را یاری نمایند.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن