خرید ملک در لیتوانی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

در کشور لیتوانی سرمایه گذاران و شرکت های خارجی می توانند آزادانه املاک مسکونی ، اداری و تجاری را خرید و فروش نمایند. به جز زمین های کشاورزی ، عملا هیچ محدودیتی برای مالکیت سرمایه گذاران خارجی در لیتوانی وجود ندارد. در صورت علاقه مندی به خرید زمین در لیتوانی ، نیاز به اخذ موافقت نامه شهرداری خواهید داشت. دولت لیتوانی این امکان را به شما می دهد تا با خرید آپارتمان مسکونی ، ویزا دریافت کنید و به کشور لیتوانی سفر نمایید.

با خرید ملک در لیتوانی مانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا از مزایای زیادی از جمله ، سرمایه گذاری ارزی دارای ارزش افزوده ، حضور در اتحادیه اروپا ، استفاده از آب و هوای بسیار عالی ، مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک به نام شما ، برخورداری از رشد اقتصادی پایدار ، زندگی در محیط امن دنیا و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی و داشتن امکان تجارت آزادانه با تمام جهان برخوردار خواهید بود.

تحقیق و مشاوره بازار املاک لیتوانی

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین مالکیت املاک در لیتوانی و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین حقوقی لیتوانی با ما از طریق ایمیل یا و یا تماس تلفنی و یا با مراجعه حضوری با مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد.

بیشترین قیمت ملک در ویلنیوس ( پایتخت لیتوانی ) و بعد از آن در شهرهای کاوناس و کلیپیدا می باشد. میانگین قیمت آپارتمان در ویلنیوس به ازای هر متر مربع ۱۱۵۰ یورو است. گرانترین منطقه ویلنیوس نیز مرکز شهر می باشد.

ملاقات با مونوپولیس در لیتوانی

شما باید سفری یک هفته ایی ( بسته به شهری كه در آن سرمایه گذاری می كنید ) جهت انجام امور اداری ، بانك ، دفتر اسناد رسمی در نظر بگیرید.

اگر در لیتوانی حضور دارید با هماهنگی قبلی ، نماینده شركت شما را ملاقات نموده و شما جلسه ایی با کارشناس و مشاور شرکت در دفتر خواهید داشت و ایشان پس از دریافت اطلاعات انتخابی شما ، هدف از خرید ، سلیقه های شخصی شما ، زمان بندی پرداخت مبلغ خرید و دیگر راهنمایی ها و اطلاعات ضروری در امر خرید ملک در لیتوانی را با شما مطرح خواهند نمود.

بازدید از پروژه ها و خرید

در این مرحله متقاضی به همراه کارشناسان مونوپولیس از پروژه ها بازدید خواهند نمود. همچنین کارشناسان ، شما را با شرایط ، موقعیت منطقه و مشخصات املاک آشنا نموده و به بازدید از املاکی که مطابق سلیقه و نیاز شما باشد خواهند پرداخت.

بعد از انتخاب ملک مورد نظر در لیتوانی ، شما یك قرار داد با مالک امضا می كنید. این قرارداد به صورت قانونی بسته می شود و کارشناسان ما در تمامی مراحل خرید ملک در لیتوانی با شما خواهند بود. طبق قوانین و مقررات جاری پروسه صدور سند تقریبا یک ماه به طول می انجامد. هر دو طرف قرارداد می توانند اقدام به اقامه دعوی بر اساس قوانین حقوقی لیتوانی نمایند.

مراحل و فرایند خرید ملک در لیتوانی

در ابتدا یکی از محضر های لیتوانی مسئولیت دریافت تاییدیه های ثبت اراضی و املاک ، وضعیت بانکی و استعلام ها از ثبت برای اموال غیر منقول را خواهد داشت که معمولا این استعلام ها ۷ روز کاری طول خواهد کشید. البته سرویس ویژه یک روزه نیز با هزینه بیشتر امکان پذیر می باشد.

استعلام های فوق برای امضای قرارداد فی مابین خریدار و فروشنده لازم و ضروری می باشد. قرارداد باید در محضر امضاء شده و به تایید محضر برسد. ثبت محضری قرارداد ۲ روز کاری طول خواهد کشید. ثبت قرارداد در اداره ثبت ضروری نمی باشد ، البته برای حفظ منافع طرفین معامله به شدت توصیه می گردد و ۱۰ روز کاری طول خواهد کشید.

معمولا این سه مرحله از ۱۲ تا ۲۰ روز کاری طول خواهد کشید. در صورتی که فروشنده شرکت باشد ، شما موظف به پرداخت ۲۱ درصد از کل مبلغ ملک به عنوان مالیات بر ارزش افزوده خواهید بود. البته در صورتی که فروشنده ، ملک مورد معامله را بیش از ۳ سال قبل خریداری کرده باشد ، شما از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید بود.

نکته مهمی که میتواند دغدغه خریداران غیر بومی در لیتوانی باشد نحوه مالکیت املاک اعم از زمین ، ویلا ، آپارتمان و املاک تجاری و اداری است. طبق قوانین کشور لیتوانی تمامی افراد خارجی مالکیت ۱۰۰ درصدی نسبت به تمامی املاک و مستغلات در لیتوانی خواهند داشت و این مالکیت قطعی است که به لحاظ حقوقی و همچنین اطمینان در سرمایه گذاری مهمترین موضوع برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می گردد.

با خرید ملک در لیتوانی مانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا از مزایای زیادی از جمله ، سرمایه گذاری ارزی دارای ارزش افزوده ، حضور در اتحادیه اروپا ، استفاده از آب و هوای بسیار عالی ، مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک به نام شما ، برخورداری از رشد اقتصادی پایدار ، زندگی در محیط امن دنیا و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی و داشتن امکان تجارت آزادانه با تمام جهان برخوردار خواهید بود.

با توجه به مولفه های بالا که سعی شد به اختصار توضیح داده شوند ، املاک کشور لیتوانی با توجه به موقعیت استراتژیک و به واسطه محدودیت حیطه سرزمینی و با توجه به تقاضای بالا ، دارای ارزش بسیار بالایی هستند. در خصوص اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت مونوپولیس بهره مند گردید.

بدین سبب ما معتقدیم که می توانیم شما را در مسیر رسیدن به یک سرمایه گذاری بدون دغدغه ( تا ثبت رسمی ملک و ارائه سرویس های بیشتر ) همیاری دهیم. کارشناسان ما آمادگی دارند تا زمینه خرید واحد مسکونی شما را در لیتوانی و یا در سواحل زیبای دریای بالتیک ، برای اقامتی دلپذیر در اتحادیه اروپا فراهم نماید.

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین مالکیت املاک در لیتوانی و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین حقوقی لیتوانی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن