خرید ملک در اسپانیا

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

در کشور لهستان سرمایه گذاران و شرکت های خارجی می توانند آزادانه املاک مسکونی ، اداری و تجاری را خرید و فروش نمایند. به جز زمین های کشاورزی ، عملا هیچ محدودیتی برای مالکیت سرمایه گذاران خارجی در لهستان وجود ندارد. در صورت علاقه مندی به خرید زمین در لهستان ، نیاز به اخذ موافقت نامه شهرداری خواهید داشت. دولت لهستان این امکان را به شما می دهد تا با خرید آپارتمان مسکونی ، ویزا دریافت کنید و به کشور لهستان سفر نمایید.

لهستان تنها کشوری است که موفق شد در طول بحران اقتصادی جهانی از رکود اقتصادی اجتناب کند. اقتصاد این کشور یکی از سالم ترین اقتصادها در میان کشورهای شرق اروپا در نظر گرفته می شود و کشور لهستان به دلیل برخورداری از رشد اقتصادی پایدار یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاری خارجی محسوب می گردد.
بیشترین قیمت ملک در ورشو ( پایتخت لهستان ) و بعد از آن در شهرهای گدانسک ، کراکو و پوزنان می باشد. میانگین قیمت آپارتمان در ورشو به ازای هر متر مربع ۱۰۰۰ یورو است. گرانترین منطقه ورشو نیز مرکز شهر و بافت قدیمی شهر می باشد.
 

تحقیق و مشاوره بازار املاک لهستان

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین مالکیت املاک در لهستان و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین حقوقی لهستان با ما از طریق ایمیل یا و یا تماس تلفنی و یا با مراجعه حضوری با مجموعه ما ارتباط برقرار نمایید تا راهنمایی های لازم انجام پذیرد.

بیشترین قیمت ملک در ورشو ( پایتخت لهستان ) و بعد از آن در شهرهای گدانسک ، کراکو و پوزنان می باشد. میانگین قیمت آپارتمان در ورشو به ازای هر متر مربع ۱۰۰۰ یورو است. گرانترین منطقه ورشو نیز مرکز شهر و بافت قدیمی شهر می باشد.

ملاقات با مونوپولیس در لهستان

شما باید سفری دو هفته ایی ( بسته به شهری كه در آن سرمایه گذاری می كنید ) جهت انجام امور اداری ، بانك ، دفتر اسناد رسمی در نظر بگیرید.

اگر در اسپانیا حضور دارید با هماهنگی قبلی ، نماینده شركت شما را ملاقات نموده و شما جلسه ایی با کارشناس و مشاور شرکت در دفتر خواهید داشت و ایشان پس از دریافت اطلاعات انتخابی شما ، هدف از خرید ، سلیقه های شخصی شما ، زمان بندی پرداخت مبلغ خرید و دیگر راهنمایی ها و اطلاعات ضروری در امر خرید ملک در اسپانیا را با شما مطرح خواهند نمود.

بازدید از پروژه ها و خرید

در این مرحله متقاضی به همراه کارشناسان مونوپولیس از پروژه ها بازدید خواهند نمود. همچنین کارشناسان ، شما را با شرایط ، موقعیت منطقه و مشخصات املاک آشنا نموده و به بازدید از املاکی که مطابق سلیقه و نیاز شما باشد خواهند پرداخت.

بعد از انتخاب ملک مورد نظر در لهستان ، شما یك قرار داد با مالک امضا می كنید. این قرارداد به صورت قانونی بسته می شود و کارشناسان ما در تمامی مراحل خرید ملک در لهستان با شما خواهند بود. طبق قوانین و مقررات جاری پروسه صدور سند تقریبا یک ماه به طول می انجامد. هر دو طرف قرارداد می توانند اقدام به اقامه دعوی بر اساس قوانین حقوقی لهستان نمایند.

نکته مهمی که میتواند دغدغه خریداران غیر بومی در لهستان باشد نحوه مالکیت املاک اعم از زمین ، ویلا ، آپارتمان و املاک تجاری و اداری است. طبق قوانین کشور لهستان تمامی افراد خارجی مالکیت ۱۰۰ درصدی نسبت به تمامی املاک و مستغلات در لهستان خواهند داشت و این مالکیت قطعی است که به لحاظ حقوقی و همچنین اطمینان در سرمایه گذاری مهمترین موضوع برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می گردد.

مراحل و فرایند خرید ملک در لهستان

در ابتدا یکی از محضر های لهستان مسعولیت دریافت تاییدیه های ثبت اراضی و املاک ، وضعیت بانکی و استعلام ها از ثبت برای اموال غیر منقول را خواهد داشت که معمولا این استعلام ها ۷ روز کاری طول خواهد کشید. البته سرویس ویژه یک روزه نیز با هزینه بیشتر امکان پذیر می باشد.

استعلام های فوق برای امضای قرارداد فی مابین خریدار و فروشنده لازم و ضروری می باشد. قرارداد باید در محضر امضا شده و به تایید محضر برسد. ثبت محضری قرارداد ۲ روز کاری طول خواهد کشید. ثبت قرارداد در اداره ثبت ضروری نمی باشد ، البته برای حفظ منافع طرفین معامله به شدت توصیه می گردد و ۱۰ روز کاری طول خواهد کشید.

معمولا این سه مرحله از ۱۲ تا ۲۰ روز کاری طول خواهد کشید. در صورتی که فروشنده شرکت باشد ، شما موظف به پرداخت ۲۱ درصد از کل مبلغ ملک به عنوان مالیات بر ارزش افزوده خواهید بود. البته در صورتی که فروشنده ، ملک مورد معامله را بیش از ۳ سال قبل خریداری کرده باشد ، شما از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید بود.

با خرید ملک در لهستان مانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا از مزایای زیادی از جمله ، سرمایه گذاری ارزی دارای ارزش افزوده ، حضور در اتحادیه اروپا ، استفاده از آب و هوای بسیار عالی ، مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک به نام شما ، برخورداری از رشد اقتصادی پایدار ، زندگی در محیط امن دنیا و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی و داشتن امکان تجارت آزادانه با تمام جهان برخوردار خواهید بود.

با توجه به مولفه های بالا که سعی شد به اختصار توضیح داده شوند ، املاک کشور لهستان با توجه به موقعیت استراتژیک و به واسطه محدودیت حیطه سرزمینی و با توجه به تقاضای بالا ، دارای ارزش بسیار بالایی هستند. در خصوص اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت مونوپولیس بهره مند گردید.

بدین سبب ما معتقدیم که می توانیم شما را در مسیر رسیدن به یک سرمایه گذاری بدون دغدغه ( تا ثبت رسمی ملک و ارائه سرویس های بیشتر ) همیاری دهیم. کارشناسان ما آمادگی دارند تا زمینه خرید واحد مسکونی شما را در لهستان و یا در سواحل زیبای دریای بالتیک ، برای اقامتی دلپذیر در اتحادیه اروپا فراهم نماید.

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین مالکیت املاک در لهستان و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین حقوقی لهستان با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن