حساب بانکی در اسپانیا

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

داشتن حساب در یکی از بانک های اسپانیا یا بانک های اروپایی ، می تواند شرکت داخلی شما را به اعتبارات خارجی و سوئیفت متصل نماید. یکی از دلایل انتخاب کشور اسپانیا توسط سرمایه گذاران خارجی واحد پول با ثبات این کشور یعنی یورو می باشد.

یکی از اولین و مهمترین اولویت های موجود پس از ثبت شرکت در اسپانیا ، افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در کشور اسپانیا که امکان معاملات در سطح جهانی را برای شما تسهیل می‌نماید می باشد.

افتتاح حساب بانکی در اسپانیا ،‌ در نهایت به افزایش سطح رفاه عموم هموطنان عزیز منجر خواهد شد. افتتاح حساب بانکی در اسپانیا سبب خواهد شد تا تولید کننندگان و صادرکنندگان کالای ایرانی با در دست داشتن کانال مطمئن دریافت و پرداخت با انگیزه حضور در بازارهای بین المللی کیفیت کالای خود را افزایش دهند و همین طور وارد کنندگان برای بقا در بازار مجبور به واردات کالای با کیفیت تر اما با قیمت نازل تر خواهد شد.

همچنین در صورتیکه قصد خرید ملک در اسپانیا را داشته باشید ، افتتاح حساب بانکی اسپانیایی امری ضروری خواهد بود. شما می توانید به عنوان شخص مقیم یا غیر مقیم اقدام به انجام این فرآیند نمائید. افتتاح حساب بانکی در اسپانیا و اروپا به نام ایرانیان یکی از افتخارات ارزشمند مجموعه مونوپولیس در واحد حقوقی و مالی مجموعه بوده است.

پس از مذاکرات طولانی با بانکها و نهادهای مالی اروپایی و تلاش در پیاده سازی یک راهکار قانونی برای دسترسی عموم ایرانیان به شبکه جهانی بانکی ، مخصوصا مستر و ویزا ، بالاخره موفق به ارایه این سرویس به صورت کاملا رسمی و قانونی به ایرانیان عزیز گشتیم.

افتتاح حساب بانکی در اروپا ابتدا ساده به نظر می رسد اما بانک های اروپایی و اسپانیا قوانین سختی برای افتتاح حساب بانکی بدون حضور متقاضی در بانک وضع کرده اند.

به طور کلی نمی‌توان یک بانک خاص را به عنوان بهترین بانک اسپانیا به همه افراد توصیه نمود و شما باید با توجه به نیازها و انتظاراتتان‌‌ از خدمات بانکی ، بانک مناسب خود را انتخاب نمایید.

پس از این که شرکت مورد نظر شما ظرف مدت قانونی ثبت گردید و یا پیش قرارداد خرید ملک را در اسپانیا تنظیم و امضا نمودید ، به ترتیب وکلای مونوپولیس با انجام مراحل قانونی حساب بانکی شما را در یکی از بانک های معتبر اسپانیا افتتاح خواهند نمود که قابلیت انجام کلیه معاملات مالی و اقتصادی را بر پایه یورو ، دلار و پوند انگلستان دارا خواهد بود.

شایان به ذکر است با توجه به قوانین کشور اسپانیا افتتاح حساب بانکی شخصی در اسپانیا نیز امکان پذیر می باشد. پس از آن صاحب حساب با دریافت ویزا یا مستر کارت بانکی خود می تواند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در خصوص استفاده از خدمات بانکی و پولی مورد نظر برای موارد شخصی و تجارتی یا صنعت خود اقدام نماید.

مزایای افتتاح حساب بانکی در اسپانیا

عدم نیاز به حمل پول نقد در سفرهای خارجی

اجاره هتل و ماشین در کشورهای خارجی

خرید مستقیم و اینترنتی از تمامی کشورهای دنیا

داشتن عابر کارت اختصاصی دبیت و کردیت ( مستر و ویزا )

انتقال پول از طریق اینترنت بانک

مشاهده صورت حساب از طریق اینترنت

امکان ارسال و دریافت پول به و از هر نقطه از دنیا

امکان استفاده از اعتبارنامه ها و ضمانت نامه های بانکی

همکاران ما در بخش مالی شرکت ، با همکاری با افتخار با BBVA Compass bank و santander bank بهترین و مناسب ترین راهکارهای موجود در جهت افتتاح حساب های بانکی در اروپا را به متقاضیان ارایه می نمایند. هدف مجموعه مونوپولیس تسریع بخشیدن و آسان نمودن کل این فرایند تا حد ممکن می باشد.

شما همواره می توانید با مونوپولیس تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در زمینه حساب های بانکی اسپانیا کسب نمایید.برای سفارش این سرویس لطفا قبل از هر اقدامی برای مشاوره رایگان با شماره تلفن ما تماس بگیرید و پس از تأیید سفارش شما ، همکاران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار تان قرار خواهند داد تا مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن