حساب بانکی در اسلواکی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

داشتن حساب در یکی از بانک های اسلواکی یا بانک های اروپایی ، می تواند شرکت داخلی شما را به اعتبارات خارجی و سوئیفت متصل نماید. یکی از دلایل انتخاب کشور اسلواکی توسط سرمایه گذاران خارجی واحد پول با ثبات این کشور یعنی یورو می باشد.

یکی از اولین و مهمترین اولویت های موجود پس از ثبت شرکت در اسلواکی ، افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در کشور اسلواکی که امکان معاملات در سطح جهانی را برای شما تسهیل می‌نماید می باشد.

حساب شرکتی در زمان تاسیس شرکت برای شرکت شما افتتاح و دریافت خواهد شد. بدین ترتیب امکان واریز ارزش سهام شرکت و یا همان سرمایه اولیه شرکت ، مسقیما توسط متقاضی و مالک شرکت به حساب و شروع مراحل اخذ اقامت اسلواکی امکانپ ذیر می باشد. افتتاح حساب شخصی پس از دریافت اقامت و اخذ کد ملی کشور لیتوانی برای متقاضیان عزیز امکان پذیر خواهد بود و همکاران ما در مجموعه مونوپولیس ، متقاضیان را در طول فرآیند افتتاح حساب شخصی در اسلواکی همراهی خواهد نمود..

افتتاح حساب بانکی در اروپا ابتدا ساده به نظر می رسد اما بانک های اروپایی و اسلواکی قوانین سختی برای افتتاح حساب بانکی بدون حضور متقاضی در بانک وضع کرده اند.

به طور کلی نمی‌توان یک بانک خاص را به عنوان بهترین بانک اسلواکی به همه افراد توصیه نمود و شما باید با توجه به نیازها و انتظاراتتان‌‌ از خدمات بانکی ، بانک مناسب خود را انتخاب نمایید.

پس از این که شرکت مورد نظر شما ظرف مدت قانونی ثبت گردید ، به ترتیب وکلای مونوپولیس با انجام مراحل قانونی حساب بانکی شما را در یکی از بانک های معتبر اسلواکی افتتاح خواهند نمود که قابلیت انجام کلیه معاملات مالی و اقتصادی را بر پایه یورو ، دلار و پوند انگلستان دارا خواهد بود.

شایان به ذکر است با توجه به قوانین کشور اسلواکی افتتاح حساب بانکی شخصی در اسلواکی نیز امکان پذیر می باشد. پس از آن صاحب حساب با دریافت ویزا یا مستر کارت بانکی خود می تواند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در خصوص استفاده از خدمات بانکی و پولی مورد نظر برای موارد شخصی و تجارتی یا صنعت خود اقدام نماید.

مزایای افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

عدم نیاز به حمل پول نقد در سفرهای خارجی

اجاره هتل و ماشین در کشورهای خارجی

خرید مستقیم و اینترنتی از تمامی کشورهای دنیا

داشتن عابر کارت اختصاصی دبیت و کردیت ( مستر و ویزا )

انتقال پول از طریق اینترنت بانک

مشاهده صورت حساب از طریق اینترنت

امکان ارسال و دریافت پول به و از هر نقطه از دنیا

امکان استفاده از اعتبارنامه ها و ضمانت نامه های بانکی

همکاران ما در بخش مالی شرکت ، با همکاری با افتخار با Československá obchodná bank و ČSOB bank بهترین و مناسب ترین راهکارهای موجود در جهت افتتاح حساب های بانکی در اروپا را به متقاضیان ارایه می نمایند. هدف مجموعه مونوپولیس تسریع بخشیدن و آسان نمودن کل این فرایند تا حد ممکن می باشد.

شما همواره می توانید با مونوپولیس تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در زمینه حساب های بانکی اسلواکی کسب نمایید. برای سفارش این سرویس لطفا قبل از هر اقدامی برای مشاوره رایگان با شماره تلفن ما تماس بگیرید و پس از تأیید سفارش شما ، همکاران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار تان قرار خواهند داد تا مقدمات کار فراهم گردد

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن