حساب بانکی در استونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

داشتن حساب در یکی از بانک های استونی یا بانک های اروپایی ، می تواند شرکت داخلی شما را به اعتبارات خارجی و سوئیفت متصل نماید. یکی از دلایل انتخاب کشور استونی توسط سرمایه گذاران خارجی واحد پول با ثبات این کشور یعنی یورو می باشد.

یکی از اولین و مهمترین اولویت های موجود پس از ثبت شرکت در استونی ، افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در کشور استونی که امکان معاملات در سطح جهانی را برای شما تسهیل می‌نماید می باشد.

افتتاح حساب بانکی در اروپا ابتدا ساده به نظر می رسد اما بانک های اروپایی و استونی قوانین سختی برای افتتاح حساب بانکی بدون حضور متقاضی در بانک وضع کرده اند.

به طور کلی نمی‌توان یک بانک خاص را به عنوان بهترین بانک استونی به همه افراد توصیه نمود و شما باید با توجه به نیازها و انتظاراتتان‌‌ از خدمات بانکی ، بانک مناسب خود را انتخاب نمایید.

 پس از این که شرکت مورد نظر شما ظرف مدت قانونی ثبت گردید ، به ترتیب وکلای مونوپولیس با انجام مراحل قانونی حساب بانکی شما را در یکی از بانک های معتبر استونی افتتاح خواهند نمود که قابلیت انجام کلیه معاملات مالی و اقتصادی را بر پایه یورو ، دلار و پوند انگلستان دارا خواهد بود.

 شایان به ذکر است با توجه به قوانین کشور استونی افتتاح حساب بانکی شخصی در استونی نیز امکان پذیر می باشد. پس از آن صاحب حساب با دریافت ویزا یا مستر کارت بانکی خود می تواند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در خصوص استفاده از خدمات بانکی و پولی مورد نظر برای موادر شخصی و تجارتی یا صنعت خود اقدام نماید.

مزایای افتتاح حساب بانکی در استونی

عدم نیاز به حمل پول نقد در سفرهای خارجی

اجاره هتل و ماشین در کشورهای خارجی

خرید مستقیم و اینترنتی از تمامی کشورهای دنیا

داشتن عابر کارت اختصاصی دبیت و کردیت ( مستر و ویزا )

انتقال پول از طریق اینترنت بانک

مشاهده صورت حساب از طریق اینترنت

امکان ارسال و دریافت پول به و از هر نقطه از دنیا

امکان استفاده از اعتبارنامه ها و ضمانت نامه های بانکی

همکاران ما در بخش مالی شرکت ، بهترین و مناسب ترین راهکارهای موجود در جهت افتتاح حساب های بانکی در اروپا را به متقاضیان ارایه می نمایند.

هدف مجموعه مونوپولیس تسریع بخشیدن و آسان نمودن کل این فرایند تا حد ممکن می باشد. شما همواره می توانید با مونوپولیس تماس گرفته و اطلاعات بیشتری در زمینه حساب های بانکی استونی کسب نمایید.

برای سفارش این سرویس لطفا قبل از هر اقدامی برای مشاوره رایگان با شماره تلفن ما تماس بگیرید و پس از تأیید سفارش شما ، همکاران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار تان قرار خواهند داد تا مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن