حسابداری در لیتوانی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

در صوتی که در لیتوانی به کسب و کار می‌پردازید ، لازم است درکی واضح از مقررات مالی و مالیاتی و نیز شیوه عملکرد متخصصینی داشته باشید که مسئولیت حسابداری و دفترداری شرکت شما را بر عهده دارند. کارشناسان فعال در مجموعه مونوپولیس با استفاده از اصول و تکنیک های حسابداری در کوتاه ترین زمان امور مالی شرکت های خدماتی ، بازرگانی و تولیدی ثبت شده در کشور لیتوانی را انجام خواهند داد.

با دریافت خدمات حسابداری از مجموعه مونوپولیس ، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما به خوبی از قوانین و مقررات مربوطه پیروی می‌کند ، مشمول جریمه‌ها یا دچار مشکلات احتمالی نمی‌شوید و سرمایه شما به نحوی بهینه بودجه ‌بندی و صرف می‌گردد.
تمامی شرکت ها در لیتوانی موظف هستند گزارش مالیاتی خود را از روز تاسیس ارائه نمایند. ما می‌دانیم که قوانین برخی از کشورها از این حیث انعطاف‌پذیرتر یا ملایم‌تر هستند؛ بنابراین ، مایل هستیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما هنگام تأسیس یک شرکت در لیتوانی از همه وظایف قانونی خود آگاه هستند و می‌توانند با کمک مشاوران و کارشناسان مجموعه مونوپولیس شرکتی قانونمند را تأسیس و اداره نمایند.

پس از ثبت شرکت در لیتوانی ، مطمئنا به خدمات حسابداری نیاز پیدا خواهید کرد. شما به عنوان مدیر عامل شرکت مسئول ارائه گزارشات ماهانه ، فصلی و سالانه به اداراه ثبت لیتوانی ، اداره مالیات لیتوانی و سازمان تامین اجتماعی لیتوانی و سازمان آمار و ارقام لیتوانی و دیگر ارگان ها خواهید بود. همچنین انجام منظم و بدون اشتباه گزارشات مالی شرکت و پرداخت های به موقع مالیات های شرکت از نیاز های ابتدایی شما برای تمدید اقامت لیتوانی خواهد بود.
نرخ خدمات حسابداری به نوع و حجم فعالیت‌های تجاری شرکت شما بستگی دارد و این مجموعه با دارا بودن کادر مجرب قادر است پاسخگوی خدمات حسابداری مختلف به شرکت های کوچک تا بزرگ باشد. خدمات حسابداری مجموعه مونوپولیس در بسته های مختلف برای شرکت ها با اندازه های مختلف در نظر گرفته شده است. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا راهکارهایی مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تمامی خدمات مجموعه مونوپولیس بر اساس نیازهای شرکت ‌های کوچک و متوسط تحت مالکیت اتباع خارجی متمرکز می باشد. این تخصص به همراه حیطه ‌های مربوطه فعالیت مجموعه مونوپولیس ( مانند برنامه‌ریزی برای کسب و کار ، تأسیس شرکت ، اجازه اقامت و حق کار ) دنیایی از دانش و تجربه است.

مجموعه مونوپولیس با ارائه خدمات جامع و وسیعی در زمینه حسابداری که متناسب با نیازهای خاص شرکت شما باشد ، پاسگخوی کلیه نیازهای حسابداری شرکت شما در لیتوانی خواهد بود. همچنین شریک قابل اعتماد شما بوده و مشاوره و پشتیبانی حرفه‌ای در مسائل مالی ، مالیاتی و مدیریت حسابداری ارائه می‌نماید. جهت آشنایی بیشتر با قوانین حسابداری در لیتوانی و یا ثبت سفارش می توانید از از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن