حسابداری در اسلواکی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

در صوتی که در اسلواکی به کسب و کار می‌پردازید ، لازم است درکی واضح از مقررات مالی و مالیاتی و نیز شیوه عملکرد متخصصینی داشته باشید که مسئولیت حسابداری و دفترداری شرکت شما را بر عهده دارند. کارشناسان فعال در مجموعه مونوپولیس با استفاده از اصول و تکنیک های حسابداری در کوتاه ترین زمان امور مالی شرکت های خدماتی ، بازرگانی و تولیدی ثبت شده در کشور اسلواکی را انجام خواهند داد.

با دریافت خدمات حسابداری از مجموعه مونوپولیس ، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما به خوبی از قوانین و مقررات مربوطه پیروی می‌کند ، مشمول جریمه‌ها یا دچار مشکلات احتمالی نمی‌شوید و سرمایه شما به نحوی بهینه بودجه ‌بندی و صرف می‌گردد.

تمامی شرکت ها در اسلواکی موظف هستند گزارش مالیاتی خود را از روز تاسیس ارائه نمایند. ما می‌دانیم که قوانین برخی از کشورها از این حیث انعطاف‌پذیرتر یا ملایم‌تر هستند؛ بنابراین ، مایل هستیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما هنگام تأسیس یک شرکت در اسلواکی از همه وظایف قانونی خود آگاه هستند و می‌توانند با کمک مشاوران و کارشناسان مجموعه مونوپولیس شرکتی قانونمند را تأسیس و اداره نمایند.

پس از ثبت شرکت در اسلواکی ، مطمئنا به خدمات حسابداری نیاز پیدا خواهید کرد. شما به عنوان مدیر عامل شرکت مسئول ارائه گزارشات ماهانه ، فصلی و سالانه به اداراه ثبت اسلواکی ، اداره مالیات اسلواکی و سازمان تامین اجتماعی اسلواکی و سازمان آمار و ارقام اسلواکی و دیگر ارگان ها خواهید بود. همچنین انجام منظم و بدون اشتباه گزارشات مالی شرکت و پرداخت های به موقع مالیات های شرکت از نیاز های ابتدایی شما برای تمدید اقامت اسلواکی خواهد بود.

همانطور که در گذشته خدمتتان عرض گردید ، برای تمدید موفق اقامت اسلواکی ، شرکت ثبت شده شما در اسلواکی می بایستی درآمدی معدل حداقل ۱۶۰۰۰ یورو درسال داشته باشد که از این میزان باید حدود ۲۲ ٪ آن یا به عبارتی ۳٫۵۰۰ یورو به عنوان مالیات پرداخت شده باشد. مالیت بر درآمد در اسلواکی ۲۲ ٪ است.

در این راستا بر این برآمدیم که در راستای احترام به قوانین و رعایت ضوابط این کشورها ازیک سو ، و تامین امنیت و آسایش برای متقاضیان خود ازسوی دیگر ، با ارائه روش های کاملا تخصصی و مطالعه شده ، راهکارهای مناسب را طراحی نموده تا پاسخی باشد به نیازهای بدون پاسخ شما متقاضیان گرامی ، تا ازسردرگمی درآمده و با روشی مطمئن و تضمین شده به اهداف خود دراروپا دست یابید.

لذا اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی توانید یا نمی خواهید فعالیت واقعی با شرکت خود در اروپا انجام دهید ، آن را به مجموعه مونوپولیس بسپارید تا اقامت موقت خود را تا ۵ سال و تبدیل به اقامت دائم و حتی شهروندی اروپا را دریافت نمایید و با خاطری آسوده ، خود و خانواده تان از مزایای اقامت اروپا لذت ببرید.

نرخ خدمات حسابداری به نوع و حجم فعالیت‌های تجاری شرکت شما بستگی دارد و این مجموعه با دارا بودن کادر مجرب قادر است پاسخگوی خدمات حسابداری مختلف به شرکت های کوچک تا بزرگ باشد. خدمات حسابداری مجموعه مونوپولیس در بسته های مختلف برای شرکت ها با اندازه های مختلف در نظر گرفته شده است. ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا راهکارهایی مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تمامی خدمات مجموعه مونوپولیس بر اساس نیازهای شرکت ‌های کوچک و متوسط تحت مالکیت اتباع خارجی متمرکز می باشد. این تخصص به همراه حیطه ‌های مربوطه فعالیت مجموعه مونوپولیس ( مانند برنامه‌ریزی برای کسب و کار ، تأسیس شرکت ، اجازه اقامت و حق کار ) دنیایی از دانش و تجربه است.

مجموعه مونوپولیس با ارائه خدمات جامع و وسیعی در زمینه حسابداری که متناسب با نیازهای خاص شرکت شما باشد ، پاسگخوی کلیه نیازهای حسابداری شرکت شما در اسلواکی خواهد بود. همچنین شریک قابل اعتماد شما بوده و مشاوره و پشتیبانی حرفه‌ای در مسائل مالی ، مالیاتی و مدیریت حسابداری ارائه می‌نماید. جهت آشنایی بیشتر با قوانین حسابداری در اسلواکی و یا ثبت سفارش می توانید از از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن