ثبت شرکت در لیتوانی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

سرمایه ‌گذاری و انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی در لیتوانی منطبق بر روش های حقوقی‌ متعددی امکان پذیر می باشد. اگر شما یک سرمایه گذار خارجی هستید و مایل به ثبت شرکت در لیتوانی می باشید ، طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب خواهید داشت. برای آغاز فعالیت اقتصادی و اخذ اقامت در لیتوانی و اتحادیه اروپا ، ثبت شرکت در لیتوانی اولین قدم مطمئن در این راه خواهد بود.

قوانین ثبت شرکت در لیتوانی و ثبت شرکت در اروپا کاملا روشن و شفاف هستند و همکاران ما در مونوپولیس سعی نموده اند قوانین مورد نیاز را به صورت خیلی ساده ارائه نمایند. در لیتوانی انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از شرکت با مسئولیت محدود UAB ، شرکت سهامی عام AB ، شعبه شرکت های خارجی و دفتر نمایندگی که هرکدام از انواع فوق مربوط به نیاز‌های خاص و دارای شرایط خاصی می باشد.

شرکت با مسئولیت محدود UAB

حداقل ارزش سهام شرکت مبلغ ۳۰۰۰ یورو و احداث این نوع شرکت حداقل با یک سهامدار امکان پذیر می باشد. البته پس از ثبت شرکت UAB در لیتوانی ، شما به عنوان مدیر عامل شرکت می توانید ارزش سهام شرکت را از حساب شرکت برداشت نمایید. این نوع شرکت لیتوانیایی دارای ساختار ساده و طراحی شده برای شرکت های خصوصی بوده و بهترین گزینه در بین انواع شرکت ها برای اتباع خارجی می باشد. مدت زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود پس از دریافت مدارک شما ۱۰ تا ۱۵ روز کاری خواهد بود. این نوع از شرکت ها در لیتوانی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری ، بازرگانی و اقتصادی که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند می باشند.

شرکت سهامی عام AB

حداقل میزان ۴۵۰۰۰ یورو ارزش سهام شرکت برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار می باشد. این نوع شرکت لیتوانیایی دارای فرم استاندارد برای شرکت های بزرگ عمومی بوده و تابع مقررات سنگینی به عنوان یك شركت می باشد. مدت زمان ثبت شرکت سهامی عام پس از دریافت مدارک شما ۲۰ روز کاری خواهد بود. این نوع از شرکت ها در لیتوانی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری ، بازرگانی و اقتصادی که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند می باشند.

به خاطر داشته باشید که تاسیس شعبه و دفتر نمایندگی در لیتوانی از دیگر راه های انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در لیتوانی می باشد. سهامداران و مدیران شرکت لیتوانیایی می توانند شخصیت حقیقی یا حقوقی از هر ملیتی باشند. سهامدار و مدیر عامل شرکت می تواند یک نفر باشد و الزاما نیازی به سفر شخص متقاضی به لیتوانی نمی باشد و فرایند ثبت شرکت در لیتوانی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس امکان پذیر مى باشد.

خدمات ثبت شرکت در لیتوانی شامل پرداخت هزینه های دولتی و مالیات های ثبت شرکت ، دفتر اسناد رسمی ، ارائه آدرس قانونی دائمی محل شرکت شما در لیتوانی توسط ما به نهادهای دولتی ، چاپ مهر دولتی شرکت شما ، هزینه وکیل معتبر ، افتتاح حساب بانکی به نام شرکت شما در نزد بانکهای لیتوانی ، واریز و برداشت مبلغ ارزش سهام شرکت و افتتاح پرونده های مالیاتی و خدمات اجتماعی و هزینه های پستی ارسال مدارک به کشور شما می باشد.

چرا ثبت شرکت با مونوپولیس ؟

یکی از مزیت های مجموعه مونوپولیس ، این است که در صورت نیاز و بدون دریافت هر گونه هزینه اضافی ، می تواند سرمایه اولیه شرکت شما را تامین نموده و سپس برداشت نماید. مزیت دوم این است که تمامی مراحل ثبت شرکت در لیتوانی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس صورت خواهد گرفت و بدون نیاز به سفر شخص متقاضی به لیتوانی ، شرکت دلخواه متقاضی ثبت و آماده خواهد شد.
شایان به ذکر است مشخصات ثبتی شرکت شما در وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها در کشور لیتوانی درج خواهد شد و با مراجعه به وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها می توانید شرکت ثبت شده خود را پیگیری نمایید.
مجموعه مونوپولیس قادر به ثبت شرکت با مسئولیت محدود UAB در لیتوانی ، شرکت سهامی عام AB در لیتوانی ، شعبه شرکت های خارجی و دفتر نمایندگی در لیتوانی می باشد و همراه شما در تمامی مراحل ثبت شرکت و یا تاسیس شعبه در لیتوانی خواهد بود.

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین ثبت شرکت در لیتوانی و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین تجاری لیتوانی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن