ثبت شرکت در استونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

نظام حقوقی جدید استونی با حمایت صریح از سرمایه گذاران خارجی امكان تاسیس شركت در استونی را به افراد غیر استونیایی می دهد. قوانین مالیاتی در خصوص كسر مالیات از حقوق كارمندان و مالیات VAT و سایر موارد نیز از مسائلی است كه در قوانین جدید اگر چه تا حدود زیادی كاهش پیدا كرده است ولی شركت های مقیم و یا شركت های كه به عنوان ذینفع خود را به ثبت برسانند می توانند درصد مالیات VAT را تا به حداقل نیز تنزل دهند.

یکی از دلایل انتخاب استونی توسط سرمایه گذاران خارجی واحد پول با ثبات این کشور یعنی یورو می باشد. سرمایه ‌گذاری و انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی در استونی منطبق بر روش های حقوقی‌ متعددی امکان پذیر می باشد. اگر شما یک سرمایه گذار خارجی هستید و مایل به ثبت شرکت در استونی می باشید ، طیف وسیعی از گزینه ها را برای انتخاب خواهید داشت.

قوانین ثبت شرکت در استونی کاملا روشن و شفاف هستند و همکاران ما در مونوپولیس سعی کرده اند قوانین مورد نیاز را به صورت خیلی ساده ارائه نمایند. در استونی انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از شرکت سهامی خاص OU و یا شرکت سهامی عام AS و هرکدام از انواع فوق مربوط به نیاز‌های خاص و دارای شرایط خاصی می باشد.
 

شرکت با مسئولیت محدود OU

از ویژگی های اصلی شرکت سهامی خاص OU ، می توان به حداقل میزان ۲۵۵۰ یورو سرمایه برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. این نوع شرکت استونیایی دارای ساختار ساده و طراحی شده برای شرکت های خصوصی می باشد و بهترین گزینه در بین انواع شرکت ها برای اتباع خارجی می باشد. طبق قوانین استونی موسس یا موسسین شرکت سهامی خاص معاف از پرداخت حداقل میزان سرمایه شرکت تا زمان آغاز فعالیت می باشند. شرکت شرکت سهامی خاص ثبت شده در استونی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری ، بازرگانی و اقتصادی است که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند

شرکت سهامی عام AS

از ویژگی های اصلی شرکت سهامی عام AS ، می توان به حداقل میزان ۲۵۵۰۰ یورو سرمایه برای احداث شرکت و دارای حداقل یک سهامدار اشاره نمود. باید دارای هیئت مدیره باشد و حداقال ۵۰ درصد از اعضا هیئت مدیره مقیم اتحادیه اروپا باشند. این نوع شرکت استونیایی دارای فرم استاندارد برای شرکت های بزرگ عمومی می باشد و تابع مقررات سنگینی به عنوان یك شركت می باشد

به خاطر داشته باشید که تاسیس شعبه و دفتر نمایندگی در استونی از دیگر راه های انجام فعالیت تجاری و اقتصادی در استونی می باشد. سهامداران و مدیران شرکت استونیایی می توانند شخصیت حقیقی یا حقوقی از هر ملیتی باشند. سهامدار و مدیر شرکت می تواند یک نفر باشد و الزاما نیازی به سفر شخص متقاضی به استونی نمی باشد و فرایند ثبت شرکت در استونی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس امکان پذیر بوده.

خدمات ثبت شرکت در استونی شامل پرداخت هزینه های دولتی و مالیات های ثبت شرکت ، دفتر اسناد رسمی ، ارائه آدرس قانونی دائمی محل شرکت شما در استونی توسط ما به نهادهای دولتی ، چاپ مهر دولتی شرکت شما ، هزینه وکیل معتبر ، افتتاح حساب بانکی به نام شرکت شما در نزد بانکهای استونی ، واریز و برداشت مبلغ ارزش سهام شرکت و افتتاح پرونده های مالیاتی و خدمات اجتماعی و هزینه های پستی ارسال مدارک به کشور شما می باشد.

چرا ثبت شرکت با مونوپولیس؟

یکی از مزیت های مجموعه مونوپولیس ، این است که در صورت نیاز و بدون دریافت هر گونه هزینه اضافی ، می تواند سرمایه اولیه شرکت شما را تامین نموده و سپس برداشت نماید. مزیت دوم این است که تمامی مراحل ثبت شرکت در استونی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس صورت خواهد گرفت و بدون نیاز به سفر شخص متقاضی به استونی ، شرکت دلخواه متقاضی ثبت و آماده خواهد شد.

شایان به ذکر است مشخصات ثبتی شرکت شما در وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها در کشور استونی درج خواهد شد و با مراجعه به وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها می توانید شرکت ثبت شده خود را پیگیری نمایید.

مجموعه مونوپولیس قادر به ثبت شرکت با مسئولیت محدود OU در استونی ، شرکت سهامی عام AS در استونی ، شعبه شرکت های خارجی و دفتر نمایندگی در استونی می باشد و همراه شما در تمامی مراحل ثبت شرکت و یا تاسیس شعبه در استونی خواهد بود.

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین ثبت شرکت در استونی و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین تجاری استونی با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

شایان به ذکر است مشخصات ثبتی شرکت شما در وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها در کشور اسپانیا درج خواهد شد و با مراجعه به وب سایت رسمی اداره ثبت شرکت ها می توانید شرکت ثبت شده خود را پیگیری نمایید. مجموعه مونوپولیس قادر به ثبت شرکت های ذکر شده می باشد و همراه شما در تمامی مراحل ثبت شرکت در اسپانیا و یا تاسیس شعبه در اسپانیا خواهد بود.

جهت آشنایی بیشتر با هریک از قوانین ثبت شرکت در اسپانیا و کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از مشاوره وکلای با تجربه و مسلط به قوانین تجاری اسپانیا با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن