تمدید اقامت لهستان

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

طبق قوانین مهاجرتی کشور لهستان در خصوص تمدید اقامت لهستان ، هر شخص خارجی دارای مجوز اقامت موقت در لهستان باید در زمان مقرر بسته به نوع کارت اقامت خود درخواست تمدید اقامت خود را تحویل اداره مهاجرت کشور لهستان نماید. همچنین هر شخص خارجی می‌تواند پس از گذراندن پنج سال اقامت موقت بدون وقفه و به صورت پیوسته و با رعایت مقررات اعلام شده از سوى اداره مهاجرت لهستان براى رسیدن به اقامت دائم ، مجوز اقامت دائم در لهستان را دریافت نماید.
 
پس از دریافت اقامت موقت کشور لهستان ، شما به عنوان مدیر عامل شرکت خود در لهستان مسئول ارائه گزارشات ماهانه ، فصلی و سالیانه به اداره ثبت و دارایی لهستان خواهید بود. همچنین با عنایت به موقعیت های متفاوت متقاضیان ، تمدید اقامت در کشور لهستان به شرایط وی بستگی خواهد داشت.
 
چنانچه بخواهید درخواست تمدید کارت اقامت لهستان شما مورد پذیرش قرار گیرد ، می بایست شرایط تمدید اقامت لهستان را رعایت کرده باشید. بنابراین توجه به چند نکته مهم راجع به تمدید موفقیت آمیز مجوز اقامت موقت لهستان حائز اهمیت می باشد.

یکی از موضوعات بسیار مهم این است که شما درخواست تمدید کارت اقامت لهستان خود را به موقع و قبل از انقضای مجوز فعلی در اداره مهاجرت کشور لهستان اعلام و ثبت نمایید.

این مدت نباید زودتر از ۴ ماه و دیرتر از ۲ ماه از تاریخ انقضای کارت اقامت فعلی متقاضی باشد و در زمان ثبت درخواست حضور متقاضی الزامی می باشد.

دومین نکته‌ای که اداره مهاجرت لهستان بررسی می‌نماید این است که آیا مالیات‌های شرکت و یا شعبه و یا هزینه های تامین اجتماعی و مالیات‌های کارمندی منظم و به صورت مداوم پرداخت شده‌ است یا خیر.

انجام منظم و بدون اشتباه گزارشات مالی شرکت و پرداخت های به موقع مالیات های شرکت از نیاز های ابتدایی شما برای تمدید اقامت لهستان خواهد بود.

از نگاه اداره مهاجرت لهستان مواردی همچون اظهارنامه ‌های مالی ، موافقت‌نامه‌ها و قراردادها بسیار با اهمیت بوده و وجود این موارد که بیانگر فعالیت های شرکت متقاضی و مربوط به موارد حقوقی شرکت و شخص درخواست کننده است ، از سوی اداره مهاجرت لهستان مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرد. گاها حضور و یا عدم حضور متقاضی در لهستان و محل زندگی ثبت شده متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که یک تمدید اقامت موفق تنها بر اساس فعالیت های شخصی و شرکتی شما صورت خواهد گرفت و مبالغ رسمی درخواست بررسی تمدید اقامت و صدور کارت اقامت جدید مستقیما به حساب دولت لهستان پرداخت خواهد شد و نیازی به پرداخت هر گونه هزینه ایی به مجموعه های حقوقی نمی باشد. هر چند شرکت های ارایه کننده خدمات حقوقی برای کسب درآمد خدمات تمدید اقامت را ارایه و تبلیغ می نمایند.

 

اما اگر باور داشته باشید که تمدید اقامت مانند فشار یک دکمه نمی باشد و شرکت های حقوقی در بهترین شرایط تنها مدارک و مستندات شرکت شما را که می بایست در طول سال به صورت طبیعی و واقعی بر اساس فعالیت های شرکت ایجاد گردند را دسته بندی و به اداره مهاجرت ارایه خواهند نمود، خود شما شخصا پیگیر امور تمدید خواهید شد تا درخواست تمدید اقامت لهستان خود را در زمان مناسب و بدون هر گونه اشکال قانونی و به بهترین نحو ارائه نمایید.

البته در صورتی که فکر می کنید ندانستن زبان لهستانی و یا انگلیسی خللی در روند تمدید اقامت شما ایجاد می کند، می توانید شخصی را به عنوان مترجم همراه خود داشته باشید. جهت برخورداری از خدمات آماده سازی مدارک تمدید اقامت و یا خدمات مترجمین مجموعه منوپولیس در کشور لهستان با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی هی لازم انجام گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن