تحصیل در لتونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

درمیان کشورهای اروپایی ، لتونی یا همان ( لاتویا ) را می توان کشوری قلمداد کرد که مجموعه ای از پیشرفته ترین و متنوع ترین نظام های آموزشی را در خود جای داده است. در حال حاضر شما قادر به تحصیل در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا با هزینه های نسبتا کم می باشید. کشور لتونی به طور فزاینده ای مقصدی برای تحصیل دانشجویان از کشورهای در حال توسعه می باشد.

مراکز آموزش عالی در کشور لتونی شامل دانشگاه ها ، دانشکده های هنرهای عالی ، مدارس عالی فنی و کالج های تخصصی دو تا سه ساله می باشد. مراکز آموزش عالی لتونی در زمینه هنر و موسیقی بسیار با کیفیت می باشند. دانشکده موسیقی و آثار هنری و دانشکده هنر کاربردی شهر ریگا از مراکز تخصصی هنری اروپا به شمار می آیند.

دانشگاه های کشور لتونی در رشته های پزشکی و معماری و مدیریت و رشته های مختلف هنری و موسیقی در رده های بالای دانشگاههای اتحادیه اروپا قرار دارند و سالانه دانشجویان بسیاری از سایر کشورها جذب دانشگاه های لتونی می شوند.
اخذ مدرک از لتونی ، بی شک عاملی است کلیدی برای بدست آوردن شغل حرفه ای موفق در سراسر جهان. به منظور تسهیل شرایط دانشجویان بین المللی ، این کشور تغییرات قابل توجهی را در نظام آموزش عالی انجام داده است. کشور لتونی عضو سیستم انتقال اعتبار اروپا ( ECTS ) است. این سیستم به دانشجویان بین المللی این امکان را می دهد که به آسانی اعتبار تحصیلی و مدارک اخذ شده خود را به سیستم اعتباری ملی خود انتقال دهند.

علاقه مندان به تحصیل در انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، آمریکا ، کانادا و استرالیا با توجه به امکان استفاده از این سیستم ، می توانند تحصیلات خود را در لتونی گذرانده و در سال آخر تحصیل به آسانی به کشور مورد علاقه مهاجرت نمایند. دلایل عمده برای انتخاب جمهوری لتونی که کشوری ایده آل برای ادامه تحصیل در اروپا می باشد در زیر شرح داده شده است.

مردم مهربان ، صمیمی و مهمان نواز لتونی

محیط یادگیری راحت و الهام بخش

امکان انتخاب رشته مورد علاقه خود

شهریه و هزینه های زندگی معقول در لتونی

قیمت مناسب اسکان در لتونی

فعال در برنامه اراسموس موندوس

میراث غنی فرهنگی و تاریخی لتونی

دلایل متعدد از جمله دلایل ذکر شده در بالا ، دانشگاه های لتونی را در زمره دانشگاه های برتر اتحادیه اروپا قرار می دهد. همچنین مدارک صادره از دانشگاه های لتونی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا معتبر است و مجددا ارزیابی نمی شوند. تحصیل در دانشگاه های لتونی برای دانشجویان خارجی در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی امکان پذیر است. اغلب دانشگاه های لتونی در شهر ریگا پایتخت لتونی قرار دارند.

تمامی دانشجویان خارجی از سوی اداره مهاجرت لتونی هر ساله کارت اقامتی با امکان رفت و آمد در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا دریافت می کنند. هدف مونوپولیس ارائه خدمات تحصیلی برای متقاضیان تحصیل در لتونی می باشد و تاکنون مجموعه ما متقاضیان گرامی را یاری نموده تا کشور لتونی را خانه جدید خود احساس نمایند. مشاورین ما با توجه به رشته تحصیلی شما انتخاب های گوناگونی را به شما ارائه خواهند نمود تا مناسب ترین دانشگاه را انتخاب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در لتونی از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید ، اعضای متخصص مونوپولیس اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. مشاورین ما با توجه به رشته تحصیلی شما انتخاب های گوناگونی را به شما ارائه خواهند نمود تا مناسب ترین دانشگاه را انتخاب نمایید.
 

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن