اقامت اسلواکی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

در حال حاضر کشور اسلواکی بهترین و سریعترین راه اخذ اقامت اروپا را برای متقاضیان مهاجرت از طریق ثبت شرکت و انجام فعالیت های تجاری فراهم آورده است. کشور اسلواکی در اتحادیه اروپا قرار دارد و جز کشورهای شنگن می باشد و در اروپای مرکزی قرار دارد. پایتخت آن براتیسلاوا می باشد که با وین پایتخت اتریش کمتر از یک ساعت با ماشین فاصله دارد و با پراگ پایتخت کشور چک حدودا چهار ساعت فاصله دارد.

نزدیکی کشور اسلواکی با سایر کشورهای اروپایی و مرکزیت آن در اروپا شرایط خوبی را برای کسانی که میخواهند در این کشور ثبت شرکت کرده و کاری راه اندازی کنند بسیار مناسب می باشد. همچنین کشور اسلواکی بر طبق آمار ارائه شده از طرف بانک جهانی بیستمین کشور دنیا از لحاظ تجارت و کسب و کار می باشد.

در صورتی که مایل به اخذ اقامت اروپا و شنگن از طریق کشور اسلواکی هستید ، ثبت شرکت و انجام فعالیت های اقتصادی در کشور اسلواکی یکی از بهترین راه های دریافت اقامت اروپا می باشد. چرا که از این راه می توانید همزمان اجازه اقامت را برای خود و اعضای خانواده خود به دست آورید.

متقاضیان با ثبت شرکت در کشور اسلواکی می توانند که کارت اقامت این کشور را دریافت نمایند و بعد از مدت پنج سال از تمدید این کارت ، اخذ اقامت دائم اسلواکی و دریافت پاسپورت اسلواکی امکان پذیر می باشد. مجموعه مونوپولیس با داشتن سوابق متعدد دریافت و تمدید کارت اقامت اسلواکی ، آماده ارائه خدمات به متقاصیان محترم می باشد.

با اقدامات ویژه مجموعه مونوپولیس ، متقاضیان اخذ اقامت اسلواکی نیازی به مصاحبه و دانستن زبان و همچنین ارائه طرح تجاری نخواهند داشت و کلیه مدارک توسط مونوپولیس آماده و ارائه خواهد شد. همچنین پس از اخذ موافقت اداره مهاجرت اسلواکی ، امکان دریافت و ارسال کارت اقامت متقاضی به آدرس متقاضی توسط وکلای مجموعه مونوپولیس وجود دارد.

بدین منظور مجموعه مونوپولیس ابتدا بیزنس پلن یا طرح اقتصادی متقاضی را طرح و در خواست تایید آن را به اتاق بازرگانی کشور اسلواکی خواهد سپرد. پس از تایید این بیزنس پلن یا طرح اقتصادی مجموعه مونوپولیس شرکت متقاضی را با مبلغ سرمایه ۲۰ هزار یورو ثبت خواهد نمود.

در مقایسه این راه با سایر راه های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت مشخص می گردد که این مسیر از مطمئن ترین راه های اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و انجام فعالیت های اقتصادی به شمار می رود. چرا که متقاضی مجبور به تقبل و پرداخت هزینه های گزاف و غیر منطقی برای اخذ اقامت نیست و از همه مهمتر اینکه پرداخت هزینه ها از طریق خود شخص و پرداخت به حساب شخص وی انجام خواهد شد.

در صورتی که مایل به اخذ اقامت از کشور اسلواکی و دریافت اقامت از یک کشور اروپایی و شنگن هستید روش های زیر از بهترین راههای دریافت اقامت اسلواکی می باشد.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت​

در حال حاضر اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت ، یکی از پرطرفدارترین ، سریع‌ ترین و راحت ‌ترین روش برای مهاجرت و اخذ اقامت و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده شما می باشد که فرصتی استثنایی به شما اعطا می‌کند که اقامت دایم اروپا را بدست آورید و بتوانید در حوزه اتحادیه اروپا زندگی ، اقامت ، کار و آزادانه سفر کنید. در این روش اعضای خانواده متقاضی هم این امکان را دارند که اقامت این کشور را همزمان با متقاضی اصلی درخواست و دریافت نمایند.

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در اسلواکی ۲۰۰۰۰ یورو می باشد که نیازی به تامین این سرمایه توسط متقاضی نمی باشد و مجموعه مونوپولیس در طول فرایند ثبت شرکت ارزش سهام شرکت متقاضی را واریز و برداشت خواهد نمود. مجموعه مونوپولیس ظرف مدت ۱ ماه شرکتی با مالکیت متقاضی به ثبت خواهد رساند و پس از آماده سازی مدارک ، متقاضی آماده ثبت درخواست اقامت خواهد بود.

در این روش تمامی مراحل ثبت شرکت و آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس امکان پذیر بوده و انجام می گردد. وکلای مونوپولیس تجارت شما را کاملا فیزیکال و واقعی انجام داده به دولت اسلواکی اعلام و به اثبات میرسانیم که شما درصدد شروع یک فعالیت اقتصادی در اسلواکی هستید ، که در آینده بنفع این کشور خواهد بود و برای رسیدن به این هدف نیاز به مجوز اقامت در اسلواکی خواهید داشت.

پس از ثبت شرکت و آماده سازی مدارک اقامتی ، متقاضی می بایست درخواست و مدارک و پرونده خود را برای دریافت اقامت موقت در سفارت اسلواکی ثبت و تحویل نماید. در صورت ثبت درخواست اقامت در سفارت اسلواکی کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد. همچنین در زمان ثبت درخواست اقامت ، مدارک متقاضی نباید قدیمی تر از ۹۰ روز باشد.

پس از تحویل مدارک و ثبت درخواست اقامت ، مدت زمان صدور تصمیم اداره مهاجرت اسلواکی ۳ ماه می باشد. از زمان صدور موافقت اداره مهاجرت اسلواکی ، متقاضی ۴ ماه فرصت خواهد داشت تا نسبت به مراجعه به کشور اسلواکی و دریافت کارت اقامت خود و یا اعضای خانواده اقدام نماید. متقاضی پس از ورود به اسلواکی می بایست حداکثر تا یک ماه پس از صدور کارت اقامت اسلواکی ، خود را بیمه نموده و همچنین نتیجه تست بیماری های خاص را به اداره مهاجرت ارایه نماید.

متقاضیان در آینده و در زمان تمدید اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی می بایست اثبات نمایند که شرکت دارای فعالیت های تجاری و اقتصادی بوده و سپس قادر به تمدید اقامت های موقت و دریافت اقامت دائم اسلواکی خواهند بود و پس از طی این پروسه زمانی و در صورت رعایت شرط حضور در اروپا اجازه اقدام و دریافت پاسپورت اسلواکی را نیز خواهند داشت.

در  این روش متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۱۶ الی ۱۸ ماهه دریافت خواهند نمود که سپس در تمدیدهای آینده ، اقامت های موقت ۲ ساله به آنها اعطا خواهد شد. اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرط حضور در اروپا و تنها پس از سپری کردن پنج سال با اقامت موقت امکان پذیر می باشد. متقاضیان پس از گذراندن جمعا ۱۰ سال امکان اخذ پاسپورت کشور اسلواکی را خواهند داشت.

 

مراحل اخذ ویزا و اقامت ثبت شرکت اسلواکی

در ابتدا مشاوران مهاجرتی مونوپولیس با صلاحیت قانونی در اسلواکی و تخصص در مهاجرت به این کشور ، هر پرونده را بررسی می‌کنند تا از شانس بالای قبولی آن مطمئن شوند.

پس از عقد قرارداد ، آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس انجام و اصل کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

سپس در ابتدا وقت سفارت اسلواکی در تهران ، برای شما رزرو خواهد شد و متقاضی می بایست به همراه اصل مدارک آماده ، ترجمه و ارسال شده ، تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت اسلواکی در تهران تقدیم نماید.

در گام بعدی سفارت پرونده شما را به سازمان مهاجرت اسلواکی ارسال می نماید. وکلای مهاجرتی مجموعه مونوپولیس با مقامات مهاجرتی لیتوانی در ارتباط هستند تا مطمئن شوند پرونده به جریان افتاده و نتیجه موفقی خواهد داشت.

پس از پذیرفته شدن درخواست ویزای ملی یا اقامت موقت متقاضی ( بسته به نوع درخواست متقاضی ) ، همکاران ما شما را از قبول شدن درخواستتان مطلع خواهند نمود. در این مرحله ویزای تیپ D ( ویزای ملی ) که نوعی ویزای مهاجرتی و قابل تغییر به اقامت می باشد برای متقاضی و افراد خانواده وی صادر خواهد شد. شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا ۹۰ روز )‌ وارد کشور اسلواکی شوید و همچنین در بدو ورود نسبت به دریافت مهر ورود در پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

در مرحله بعدی و پس از هماهنگی با اداره مهاجرت در براتیسلاوا ، متقاضی و همراهان ، جهت انگشت نگاری و تشکیل پرونده اولیه وارد اسلواکی شده و به همراه وکلای مجموعه مونوپولیس و پس از اجاره محل سکونت و افتتاح حساب بانکی در اسلواکی ، کارت اقامت ۱۸ ماهه اسلواکی را دریافت خواهند نمود. همچنین با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس ، امکان دریافت کارت اقامت متقاضی و ارسال به متقاضی توسط پست قابل پیگیری وجود دارد. کلیه پروسه اخذ اقامت موقت اسلواکی از طریق ثبت شرکت حدود ۶ ماه به طول می انجامد.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق خویش فرمایی

در این روش ( خویش فرمایی ) در ابتدا مجموعه مونوپولیس ظرف مدت ۱ ماه ،‌ برای فرد متقاضی جواز فعالیت های تجاری به عنوان شخص حقیقی مالیات پرداز را درخواست و دریافت خواهد نمود. همچنین مجموعه مونوپولیس حساب شخصی متقاضی را در یکی از بانک های کشور اسلواکی افتتاح خواهد نمود و متقاضی می بایست به حساب بانکی خود حداقل مبلغ ۴۰۰۰ یورو حواله نماید.

تمامی مراحل اخذ جواز فعالیت های تجاری به عنوان شخص حقیقی مالیات پرداز و افتتاح حساب شخصی متقاضی در بانک و آماده سازی مدارک اقامتی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور متقاضی و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس امکان پذیر بوده و انجام می گردد.

پس از اخذ جواز فعالیت های تجاری به عنوان شخص حقیقی مالیات پرداز و آماده سازی مدارک اقامتی ، متقاضی می بایست درخواست و مدارک و پرونده خود را برای دریافت اقامت موقت در سفارت اسلواکی ثبت و تحویل نماید. شایان ذکر است اعضای خانواده متقاضی هم این امکان را دارند که اقامت اسلواکی را همزمان با متقاضی اصلی درخواست و دریافت نمایند.

در صورت ثبت درخواست اقامت در سفارت اسلواکی کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد. همچنین در زمان ثبت درخواست اقامت ، مدارک متقاضی نباید قدیمی تر از ۹۰ روز باشد. پس از تحویل مدارک و ثبت درخواست اقامت ، مدت زمان صدور تصمیم اداره مهاجرت اسلواکی ۳ ماه می باشد.

از زمان صدور موافقت اداره مهاجرت اسلواکی ، متقاضی ۴ ماه فرصت خواهد داشت تا نسبت به مراجعه به کشور اسلواکی و دریافت کارت اقامت خود و یا اعضای خانواده اقدام نماید. متقاضی پس از ورود به اسلواکی می بایست حداکثر تا یک ماه پس از صدور کارت اقامت اسلواکی ، خود را بیمه نموده و همچنین نتیجه تست بیماری های خاص را به اداره مهاجرت ارایه نماید.

لازم به یادآوری می باشد ، چنانچه متقاضی نسبت به قوانین حقوقی و قوانین تجاری کشور اسلواکی شناخت کافی نداشته باشد و از آنجایی که در اسلواکی شخص حقیقی مالیات پرداز در صورت دچار به مشکلات حقوقی و یا کیفری و در صورت نیاز به پرداخت جریمه های ناشی از خطاهای احتمالی ناخواسته ، ملزم به پرداخت جریمه و دیون ها از دارایی های شخصی بوده و از این رو این روش به متقاضیانی که در صدد راه اندازی اولین شرکت و کسب و کار خود می باشند توصیه نمی گردد.

متقاضیان در آینده و در زمان تمدید اقامت از طریق خویش فرمایی در اسلواکی می بایست اثبات نمایند که کسب و کار آنها دارای فعالیت های تجاری و اقتصادی بوده و سپس قادر به تمدید اقامت های موقت و دریافت اقامت دائم اسلواکی خواهند بود و پس از طی این پروسه زمانی و در صورت رعایت شرط حضور در اروپا اجازه اقدام و دریافت پاسپورت اسلواکی را نیز خواهند داشت.

در  این روش متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۱۶ الی ۱۸ ماهه دریافت خواهند نمود که سپس در تمدیدهای آینده ، اقامت های موقت ۲ ساله به آنها اعطا خواهد شد. اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرط حضور در اروپا و تنها پس از سپری کردن پنج سال با اقامت موقت امکان پذیر می باشد. متقاضیان پس از گذراندن جمعا ۱۰ سال امکان اخذ پاسپورت کشور اسلواکی را خواهند داشت.

 

مراحل اخذ ویزا و اقامت خویش فرمایی اسلواکی

در ابتدا مشاوران مهاجرتی مونوپولیس با صلاحیت قانونی در اسلواکی و تخصص در مهاجرت به این کشور ، هر پرونده را بررسی می‌کنند تا از شانس بالای قبولی آن مطمئن شوند.

پس از عقد قرارداد ، آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس انجام و اصل کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

سپس در ابتدا وقت سفارت اسلواکی در تهران ، برای شما رزرو خواهد شد و متقاضی می بایست به همراه اصل مدارک آماده ، ترجمه و ارسال شده ، تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت اسلواکی در تهران تقدیم نماید.

در گام بعدی سفارت پرونده شما را به سازمان مهاجرت اسلواکی ارسال می نماید. وکلای مهاجرتی مجموعه مونوپولیس با مقامات مهاجرتی لیتوانی در ارتباط هستند تا مطمئن شوند پرونده به جریان افتاده و نتیجه موفقی خواهد داشت.

پس از پذیرفته شدن درخواست ویزای ملی یا اقامت موقت متقاضی ( بسته به نوع درخواست متقاضی ) ، همکاران ما شما را از قبول شدن درخواستتان مطلع خواهند نمود. در این مرحله ویزای تیپ D ( ویزای ملی ) که نوعی ویزای مهاجرتی و قابل تغییر به اقامت می باشد برای متقاضی و افراد خانواده وی صادر خواهد شد. شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا ۹۰ روز )‌ وارد کشور اسلواکی شوید و همچنین در بدو ورود نسبت به دریافت مهر ورود در پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

در مرحله بعدی و پس از هماهنگی با اداره مهاجرت در براتیسلاوا ، متقاضی و همراهان ، جهت انگشت نگاری و تشکیل پرونده اولیه وارد اسلواکی شده و به همراه وکلای مجموعه مونوپولیس و پس از اجاره محل سکونت و افتتاح حساب بانکی در اسلواکی ، کارت اقامت ۱۸ ماهه اسلواکی را دریافت خواهند نمود. همچنین با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس ، امکان دریافت کارت اقامت متقاضی و ارسال به متقاضی توسط پست قابل پیگیری وجود دارد. کلیه پروسه اخذ اقامت موقت اسلواکی از طریق ثبت شرکت حدود ۶ ماه به طول می انجامد.

مجموعه مونوپولیس جمهوری اسلواکی که عضو کشورهای حوزه شنگن می باشد و در قلب اتحادیه اروپا واقع شده است را به شما پیشنهاد می نماید. کشور اسلواکی از غرب با جمهوری چک و اتریش ، از شمال با لهستان ، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان همسایه می باشد.

از براتیسلاوا ، پایتخت اسلواکی با ماشین کمتر از یک ساعت از تا وین پایتخت اتریش ، نزدیک به دو ساعت تا بوداپست پایتخت مجارستان و کمتر از چهار ساعت تا پراگ پایتخت جمهوری چک فاصله دارید. شما با گرفتن اقامت موقت و یا دائم از این کشور می توانید آزادانه و بدون ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید.

این مجموعه با بهره گیری از کادری مجرب و مسلط بر قوانین مهاجرتی و اقامتی و با بهره گیری از وکلای حقوقی با تجربه اسلواکیی ، شما عزیزان را به بهترین شکل برای اخذ اقامت اسلواکی و اقامت شنگن یاری می رساند تا بتوانید کارت اقامت اسلواکی خود را دریافت نمایید.

مهاجرت به اسلواکی امکان تحصیل مجانی برای شما و فرزندانتان را از دبستان تا عالی ترین سطح دانشگاه به همراه خواهد داشت. همچنین قیمت خرید ملک و هزینه های زندگی در جمهوری اسلواکی به نسبت دیگر کشورهای اروپایی به طرز قابل توجهی ارزانتر می باشد. هر شهروند خارجی مقیم در جمهوری اسلواکی می تواند از وام کم بهره و طولانی مدت بانک های اروپایی برای خرید خانه ، اتومبیل و راه اندازی تجارت مورد علاقه خود بهره مند گردد.

شرایط آسان و تسهیل در قوانین مالیاتی برای علاقه مندان فعالیتهای تجاری و داشتن اجازه کار و تولید از دیگر دلایلی می باشد که جمهوری اسلواکی را تبدیل به نه تنها محل ایده آلی برای تجار موفق و سرمایه گذارای بلکه این کشور به طور کلی فرصت یک زندگی مناسب و توام با آرامش و فرصت های یکسان برای همه افراد فراهم آورده است. جمهوری اسلواکی بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی دارای مقررات سخت و دست و پا گیر نمی باشد و شرایط مساعد و مطلوبی را برای ادامه زندگی و کار شهروندان خود و سایر کشورها به طور مساوی فراهم آورده است.

برای آن که شما بتوانید بدون کوچکترین مشکلی به هدف مورد علاقه تان برسید و موفق به اخذ اقامت موقت اسلواکی در مراحل اول و کسب اقامت دائم و پاسپورت این کشور به عنوان هدف نهایی نائل گردید ، لازم است کلیه پروسه دریافت اقامت از شروع تا پایان با رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلواکی صورت پذیرفته و از نقض مقررات و قوانین جدا پرهیز شود. با مشاوره و همراهی مجموعه مونوپولیس مهاجرت به جمهوری اسلواکی برای شما همراه با رضایتمندی و تضمین جهت ورود شما به این کشور و شروع یک زندگی نو توام با امنیت و آرامش خواهد بود.

همانطور که میدانید گرفتن اقامت یک مقوله ای است و تمدید آن مقوله ای بمراتب بزرگتر و مهمتر. از آنجایی که اخذ اقامت دائم در اتحادیه اروپا از ابتدا به ساکن وجود ندارد ، بنابراین هر نوع اقامتی بعد از ۵ سال تمدید تبدیل به اقامت دائم می شود که چون نوع این اقامت تجاری است، شرکت شما بایستی درآمدی معدل حداقل ۱۶۰۰۰ یورو درسال داشته باشد و مالیات بر در آمد آنرا نیز پرداخت نمایید تا تمدید اقامت صورت پذیرد.

لذا اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی توانید یا نمی خواهید فعالیت واقعی با شرکت خود در اروپا انجام دهید ، آن را به مجموعه مونوپولیس بسپارید تا اقامت موقت خود را تا ۵ سال و تبدیل به اقامت دائم و حتی شهروندی اروپا را دریافت نمایید و با خاطری آسوده ، خود و خانواده تان از مزایای اقامت اروپا لذت ببرید.

این مجموعه با بهره گیری از کادری مجرب و مسلط بر قوانین مهاجرتی و اقامتی و با بهره گیری از وکلای حقوقی با تجربه اسلواک ، شما عزیزان را به بهترین شکل برای اخذ اقامت اسلواکی و اقامت شنگن یاری می رساند تا بتوانید کارت اقامت اسلواکی خود را دریافت نمایید. رسالت مجموعه مونوپولیس بر آن است كه با تكیه بر تجربیات و صلاحدید حرفه ای خود ، ضمن راهنمائی شما در فرایند مهاجرت به اروپا ، قویترین و كامل ترین پرونده را برای شما تهیه نماید.

شرایط و مزایای اخذ اقامت اسلواکی

اخذ اقامت دائم کشور اسلواکی پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت موقت در این کشور امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت اسلواکی را دریافت کرد. لازم به ذکر است که قوانین دریافت حق شهروندی در تمامی ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا یکسان است.

شما به محض دریافت اقامت اسلواکی ، می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از خدمات درمانی و بیمه ، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی ، خرید ملک ، وام بانکی و تسهیلات دانشگاهی بهره مند گردید و بدون نیاز به ارائه پاسپورت کشور خود در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید. همچنین درخواست دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت اسلواکی ، به سهولت انجام می شود.

در حال حاضر حوزه شنگن شامل ۲۶ کشور مستقل می باشد که شامل اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پادشاهی متحده پرتغال ، اسلوواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس بوده که مجموعا کشورهای شنگن خوانده می‌شوند و شما به محض دریافت کارت اقامت اسلواکی قادر به سفر و زندگی در هر کدام از این کشور ها در طول مدت اقامت خود خواهید بود.

چرا اقامت اسلواکی با مونوپولیس؟

محبوبیت مجموعه مونوپولیس مبتنی بر موفقیت در اخذ اقامت بوده و میزان موفقیت مجموعه ما در زمینه مهاجرت به اسلواکی، كمابیش منحصربفرد می باشد. این مجموعه دارای آخرین اطلاعات مربوطه بوده و در پاسخ به هر سؤالی ، دقیق ترین اطلاعات را فراهم می نماید.

مجموعه ما متقاضیان گرامی را یاری نموده تا کشور اسلواکی را خانه جدید خود احساس نمایند و پس از ورود به اسلواکی تسهیلات لازم همچون رزرو هتل ، استقبال فرودگاهی ، همراهی وکیل برای انجام امور دریافت کارت اقامت و مترجم در صورت نیاز به متقاضیان ارائه خواهد شد. سابقه مفید ما در تبدیل متقاضیان مهاجرت ، به شهروندان دائم اروپا ، گواهی بر سطح بالای کار و دقت ما می باشد.

تمامی پرونده های مهاجرتی از طریق دفاتر ما در اروپا واقع در اسپانیا ،‌ چک ، اسلواکی ، لهستان ، ليتوانى ، لتونى ،‌ استونى ،‌ اکراین و بلاروس پیگیری و اجرا خواهد شد و تمامی اطلاعات آن به صورت محرمانه حفظ می گردد. هدف ما رضایت کامل شما بدور از هرگونه اضطراب و نگرانی می باشد و خدا را شاکریم که تا به این لحظه پرونده های اخذ اقامت اسلواکی ١٠٠ درصد قبولی داشته و این امر تمامی کارشناسان و وکلای مجموعه را بر این داشته که متقاضیان را در تمامی مراحل از ابتدا تا دریافت اولین کارت اقامت همراهی و همفکری نمایند. ما به شما اطمینان می دهیم که هر پرونده با کمال دقت دنبال خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ اقامت اسلواکی و آشنایی با سرویس های مجموعه مونوپولیس ، لطفأ کاتالوگ مهاجرتی اسلواکی را از سایت دریافت و مطالعه نموده و سپس با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن