اقامت استونی

مجموعه مهاجرتی مونوپولیس

کشور استونی جز اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و در صورتی که مایل به اخذ اقامت استونی و اخذ اقامت اروپا هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت این کشور اروپایی بر اساس ثبت شرکت و فعالیت های اقتصادی در استونی می باشد.

این روش که هیچ گونه محدودیت های سنی ندارد ، یکی از مطمئن ترین روش های عزیمت به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد. البته کشور استونی هر سال تنها ۰.۱ درصد از میزان کل جمعیت این کشور ، برای افراد خارجی اقامت صادر می نماید. ( برای متقاضیان تحصیل و تحقیق محدودیتی وجود ندارد ) و از این رو زمان اقدام و ثبت درخواست اقامت شما بسیار با اهمیت می باشد.

کشور استونی اقامت موقت متقاضیان را در شروع پروسه اقامت به مدت ۵ سال اعطا می نماید و در پایان مدت اقامت ۵ ساله می توانید طبق قانون این كشور تقاضای اقامت دائم نمایید و پاسپورت اروپایی را از آن خود نمایید.

همچنین هیچ گونه محدودیت های سنی برای اخذ اقامت استونی از طریق ثبت شرکت وجود ندارد. شما می توانید با ثبت شرکت جدید در استونی ، مجوز اقامت کشور استونی را بدست آورید. این روش یکی از مطمئن ترین روش های عزیمت به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد.

مجموعه مونوپولیس با بهره گیری از کادری مجرب و مسلط بر قوانین مهاجرتی و اقامتی و با بهره گیری از وکلای حقوقی با تجربه استونیایی ، شما عزیزان را به بهترین شکل برای اخذ اقامت استونی و اقامت شینگن یاری می رساند تا بتوانید کارت اقامت استونی خود را دریافت نمایید. البته کشور استونی هر سال تنها ۰.۱ درصد از میزان کل جمعیت این کشور ، برای افراد خارجی اقامت صادر می نماید ( برای متقاضیان تحصیل و تحقیق محدودیتی وجود ندارد ) و از این رو زمان اقدام و ثبت درخواست اقامت شما بسیار با اهمیت می باشد.

اخذ اقامت استونی از طریق ثبت شرکت ، هزینه پروسه ۷۵۰۰ یورو

در این روش مجموعه مونوپولیس پس از دریافت مدارک شما ظرف مدت ۱ ماه شرکت درخواستی را به ثبت خواهد رساند. این شرکت در استونی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری ، بازرگانی و اقتصادی که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند می باشد.

مجموعه مونوپولیس در طی فرایند ثبت شرکت، سرمایه اولیه شرکت شما را تامین نموده و سپس برداشت می نماید. همچنین تمامی مراحل ثبت شرکت در استونی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکیل های این مجموعه صورت خواهد گرفت و بدون نیاز به سفر شخص متقاضی به استونی ، شرکت دلخواه متقاضی ثبت و آماده خواهد شد. در صورت تمایل به اخذ اقامت استونی از طریق ثبت شرکت قبل از ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت استونی ، شرکت متقاضی می بایست شرایط خاصی را رعایت کرده باشد.
الف ) شرکت متقاضی می بایست دارای حداقل ۴ ماه سابقه فعالیت تجاری ، بازرگانی و یا خدماتی مثبت بوده باشد.
ب ) ارزش سهام شركت متقاضی حداقل ۶۵۰۰۰ یورو باشد.
پ ) حداقل گردش مالی سالانه شرکت در زمان تمدید اقامت ۲۰۰۰۰۰ یورو می باشد.

مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در استونی و قبل از دریافت اقامت استونی ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در استونی ، خرید تجارت های آماده و فعال در استونی و یا فروش تجارت شما در استونی خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید و سپس با حضور شما در استونی ، ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت استونی انجام خواهد شد.

✔  پس از اخذ موافقت ادامه مهاجرت استونی یک اقامت موقت ۵ ساله به متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او اعطا خواهد شد که می بایست هر سال تمدید گردد و پس از گذراندن ۵ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم و شهروندی استونی اقدام نمایید و پاسپورت این کشور اروپایی را اخذ نمایید. 
 

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

در صورت تمایل به اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت و انجام فعالیت های بازرگانی و افتتاح کسب و کار در کشور لهستان و در صورتی که دانش و تجربه کاری شما و یا تخصص شما برای نگه داری و گسترش فعالیت های شرکت مفید باشد ، می توانید اقامت موقت لهستان را کسب نمایید.

البته اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت نیازمند سرمایه گذاری و افتتاح یا خرید یک تجارت واقعی و داشتن مدیر عامل شهروند لهستان برای شرکت می باشد. همچنین شرکت متقاضی می بایست در ۱۲ ماه قبل از ثبت درخواست اقامت ، دارای حداقل درآمد مورد نظر اداره مهاجرت لهستان به صورت مستمر بوده باشد.

در این روش مجموعه مونوپولیس پس از دریافت مدارک شما ظرف مدت ۲ ماه شرکت درخواستی را به ثبت خواهد رساند. این شرکت در لهستان قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری ، بازرگانی و اقتصادی که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند می باشد.

مجموعه مونوپولیس در طی فرایند ثبت شرکت ، سرمایه اولیه شرکت شما را تامین نموده و سپس برداشت می نماید. همچنین تمامی مراحل ثبت شرکت در لهستان تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای این مجموعه صورت خواهد گرفت و بدون نیاز به سفر شخص متقاضی به لهستان ، شرکت دلخواه متقاضی ثبت و آماده خواهد شد. البته شما همچنین می توانید برای شروع فرایند ثبت شرکت و پروسه اقامتی به دفتر ما در لهستان تشریف بیاورید.

با توجه به دولت الکترونیک در لهستان ، شماره ثبت و مدارک شرکت از سوی دولت لهستان به ایمیل متقاضی جهت اطمینان از مراحل تاسیس شرکت ارسال خواهد شد. مجموعه مونوپولیس پس از ثبت شرکت در لهستان و قبل از دریافت اقامت لهستان ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در لهستان ، خرید تجارت های آماده و فعال در لهستان و یا فروش تجارت شما در لهستان خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید و سپس با حضور شما در لهستان ، ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت لهستان انجام خواهد شد.

در این روش متقاضی ملزم به پرداخت بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق برای خود می باشند! متقاضیان در آینده و در زمان تمدید اقامت از طریق استخدام در لهستان می بایست اثبات نمایید که شرکت دارای فعالیت های تجاری و اقتصادی بوده و بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق ها مرتبا پرداخت شده و سپس قادر به تمدید اقامت های موقت و دریافت اقامت دائم لهستان خواهند بود و پس از طی این پروسه زمانی و در صورت رعایت شرط حضور در اروپا اجازه اقدام و دریافت پاسپورت لهستان را نیز خواهند داشت.

در  این روش متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۱ سال دریافت خواهند نمود که در تمدیدهای آینده ، اقامت های موقت ۲ ساله به آنها اعطا خواهد شد. اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرط حضور در اروپا و تنها پس از سپری کردن پنج سال با اقامت موقت امکان پذیر می باشد. متقاضیان پس از گذراندن جمعا ۱۰ سال امکان اخذ پاسپورت کشور لهستان را خواهند داشت.

مراحل اخذ ویزا و اقامت ثبت شرکت لهستان

در ابتدا مشاوران مهاجرتی مونوپولیس با صلاحیت قانونی در لهستان و تخصص در مهاجرت به این کشور ، هر پرونده را بررسی می‌کنند تا از شانس بالای قبولی آن مطمئن شوند.

پس از عقد قرارداد ، آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس انجام و اصل کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

در این روش ظرف مدت ۲ ماه شرکتی با مالکیت متقاضی توسط مجموعه مونوپولیس در یکی از کشورهای بالتیک به ثبت خواهد رسید و سپس شعبه شرکت جدید متقاضی در لهستان ثبت خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت شرکت و ثبت شعبه و آماده سازی مدارک و دریافت حق کار متقاضی ، توسط وکلای مونوپولیس ، شما استخدام این شعبه خواهید شد.

سپس در ابتدا وقت سفارت لهستان در تهران ، برای شما رزرو خواهد شد و متقاضی می بایست به همراه اصل مدارک آماده ، ترجمه و ارسال شده ، تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت لهستان در تهران تقدیم نماید.

در این مرحله ویزای تیپ D ( ویزای ملی ) که نوعی ویزای مهاجرتی و قابل تغییر به اقامت می باشد برای متقاضی و افراد خانواده وی صادر خواهد شد. شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا یکساله )‌ وارد کشور لهستان شوید و همچنین در بدو ورود نسبت به دریافت مهر ورود در پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

در مرحله بعدی و پس از هماهنگی با اداره مهاجرت در ورشو ، متقاضی و همراهان ، جهت ثبت درخواست اقامت و انگشت نگاری و تشکیل پرونده اولیه وارد لهستان شده و به همراه وکلای مجموعه مونوپولیس ، درخواست اقامت خود را در لهستان به ثبت خواهند رساند.

مدت زمان تصمیم گیری اداره مهاجرت لهستان۳ الی ۶ ماه خواهد بود و پس از اخذ موافقت اداره مهاجرت لهستان ،‌ در ابتدا متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۱ سال دریافت خواهند نمود.

اخذ اقامت استونی از طریق خویش فرمایی ، هزینه پروسه ۷۵۰۰ یورو

چنانچه قصد فعالیت های تجاری در کشور استونی و اخذ اقامت از این کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن را دارید می توانید با توجه به قانون خویش فرمایی در کشور استونی ، به این امر نایل گردید.
طبق قوانین تجاری موجود در کشور استونی افراد حقیقی ( ثبت شده به عنوان مالیات پرداز ) حق انجام كليه فعاليت هاي تجاری ، بازرگانی ، خدماتی و يا توليدي كه نيازي به اخذ مجوزهاي جداگانه ندارد را خواهند داشت. در صورت تمایل به اخذ اقامت استونی از طریق خویش فرمایی قبل از ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت استونی ، متقاضی می بایست شرایط خاصی را رعایت کرده باشد.
الف ) متقاضی می بایست دارای حداقل ۴ ماه سابقه فعالیت تجاری ، بازرگانی و یا خدماتی مثبت بوده باشید.
ب ) ارزش دارایی در تجارت متقاضی حداقل ۱۶۰۰۰ یورو باشد.
پ ) گردش مالی سالیانه فعالیت تجاری شما در زمان تمدید اقامت کمتر از ۲۰۰۰۰۰ یورو نباشد.

 مجموعه مونوپولیس پس از دریافت کد مالیاتی شخص متقاضی و قبل از دریافت اقامت استونی ، همراه شما در تمامی مراحل افتتاح کسب و کار در استونی ، خرید تجارت های آماده و فعال در استونی و یا فروش تجارت شما در استونی خواهد بود تا شما را در تسریع و انجام هرچه بهتر امور مربوطه یاری نماید و سپس با حضور شما در استونی ، ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت استونی انجام خواهد شد.

✔  پس از اخذ موافقت ادامه مهاجرت استونی یک اقامت موقت ۵ ساله به متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او اعطا خواهد شد که می بایست هر سال تمدید گردد و پس از گذراندن ۵ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم و شهروندی استونی اقدام نمایید و پاسپورت این کشور اروپایی را اخذ نمایید. 

اخذ اقامت لهستان از طریق استخدام

در حال حاضر اخذ اقامت لهستان از طریق استخدام یا همان ( Work Permit ) یکی از سریع‌ ترین و راحت ‌ترین و مقرون به صرفه ترین روش های اخذ اقامت در لهستان می باشد که به اعضای خانواده متقاضی هم این امکان را می دهد که اقامت این کشور را همزمان با متقاضی اصلی از ابتدا درخواست و دریافت نمایند. این روش با مدارک معتبری که از یک شرکت فعال در لهستان به دست می آید ، در اداره مهاجرت لهستان به ثبت خواهد رسید.

در این روش متقاضی با استفاده از قوانین کار موجود در لهستان ، به عنوان مامور در شرکت لهستانی به استخدام در خواهد آمد. البته این قرارداد هیچگونه ارتباط کاری بین متقاضی و شرکت به وجود نمی آورد و شخص برای گذران زندگی امکان یافتن کار جدید ، تعویض محل کار و یا فعالیت های اقتصادی جداگانه ( در شرکت ثبت شده برای متقاصی ) در لهستان را خواهد داشت.

در صورت تمایل به اخذ اقامت لهستان از طریق استخدام ، متقاضی در یکی از شرکتی های زیر مجموعه مونوپولیس استخدام خواهد شد. در این روش ظرف مدت ۱ ماه حق کار و استخدام متقاضی توسط مجموعه مونوپولیس انجام خواهد شد.

تمامی مراحل دریافت حق کار و استخدام متقاضی به عنوان نیروی کار شرکت و آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما انجام می گردد و سپس با حضور شما در لهستان ، ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت لهستان انجام خواهد شد.

در این روش متقاضی اصلی و همراهان متقاضی ، پس از ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت لهستان ، مهری را که بیانگر ثبت درخواست اقامت می باشد در پاسپورت خود دریافت خواهند نمود و بر اساس قوانین مهاجرتی فعلی کشور لهستان ، متقاضی اصلی و همراهان قادر به زندگی در لهستان تا زمان دریافت جواب اقامت از اداره مهاجرت ( حتی در صورت اتمام اعتبار ویزای فعلی متقاضیان ) خواهند بود.

در این روش متقاضی ملزم به پرداخت هزینه های بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق برای خود می باشند! متقاضیان در آینده و در زمان تمدید اقامت از طریق استخدام در لهستان می بایست اثبات نمایید که بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق ها مرتب پرداخت شده و سپس قادر به تمدید اقامت های موقت و دریافت اقامت دائم لهستان خواهند بود و پس از طی این پروسه زمانی و در صورت رعایت شرط حضور در اروپا اجازه اقدام و دریافت پاسپورت لهستان را نیز خواهند داشت.

در  این روش متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۳ سال دریافت خواهند نمود که در تمدیدهای آینده ، اقامت های موقت ۳ ساله به آنها اعطا خواهد شد. اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرط حضور در اروپا و تنها پس از سپری کردن پنج سال با اقامت موقت امکان پذیر می باشد. متقاضیان پس از گذراندن جمعا ۱۰ سال امکان اخذ پاسپورت کشور لهستان را خواهند داشت.

مراحل اخذ ویزا و اقامت استخدام لهستان

در ابتدا مشاوران مهاجرتی مونوپولیس با صلاحیت قانونی در لهستان و تخصص در مهاجرت به این کشور ، هر پرونده را بررسی می‌کنند تا از شانس بالای قبولی آن مطمئن شوند.

پس از عقد قرارداد ، آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس انجام خواهد شد.

در این روش ظرف مدت ۱ ماه حق کار و استخدام متقاضی توسط مجموعه مونوپولیس انجام و اصل کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

سپس در ابتدا وقت سفارت لهستان در تهران ، برای شما رزرو خواهد شد و متقاضی می بایست به همراه اصل مدارک آماده ، ترجمه و ارسال شده ، تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت لهستان در تهران تقدیم نماید.

در این مرحله ویزای تیپ D ( ویزای ملی ) که نوعی ویزای مهاجرتی و قابل تغییر به اقامت می باشد برای متقاضی و افراد خانواده وی صادر خواهد شد. شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا یکساله )‌ وارد کشور لهستان شوید و همچنین در بدو ورود نسبت به دریافت مهر ورود در پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

در مرحله بعدی و پس از هماهنگی با اداره مهاجرت در ورشو ، متقاضی و همراهان ، جهت ثبت درخواست اقامت و انگشت نگاری و تشکیل پرونده اولیه وارد لهستان شده و به همراه وکلای مجموعه مونوپولیس ، درخواست اقامت خود را در لهستان به ثبت خواهند رساند.

مدت زمان تصمیم گیری اداره مهاجرت لهستان۳ الی ۶ ماه خواهد بود و پس از اخذ موافقت اداره مهاجرت لهستان ،‌ در ابتدا متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۳ سال دریافت خواهند نمود.

اخذ اقامت استونی از طریق سپرده گذاری در پروژه های دولتی ، هزینه پروسه ۷۵۰۰ یورو

در صورت تمایل به اخذ اقامت استونی از طریق سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری دولتی استونی ، شما می توانید با سرمایه گذاری ۱ ملیون یورو در پروژه های دولتی استونی که بدون بهره و به صورت قرض الحسنه و حداقل به مدت ۵ سال می باشد ، اقامت کشور استونی را بدست آورید.

✔  پس از اخذ موافقت ادامه مهاجرت لتونی یک اقامت ۱ ساله به متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او اعطا خواهد شد که می بایست هر سال تمدید گردد و پس از گذراندن ۵ سال می توانید برای اخذ اقامت دائم و شهروندی لتونی اقدام نمایید و پاسپورت این کشور اروپایی را اخذ نمایید.

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شعبه

 یکی از پرطرفدارترین راههای اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شعبه ( شعبه شرکت های اروپایی ) در لهستان می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین و سریعترین روش های اخذ اقامت در این کشور می باشد که به اعضای خانواده متقاضی هم این امکان را می دهد که اقامت این کشور را داشته باشند.

در این روش ظرف مدت ۲ ماه شرکتی با مالکیت متقاضی توسط مجموعه مونوپولیس در یکی از کشورهای بالتیک به ثبت خواهد رسید و سپس شعبه شرکت جدید متقاضی در لهستان ثبت خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت شرکت و ثبت شعبه و آماده سازی مدارک و دریافت حق کار متقاضی ، توسط وکلای مونوپولیس ، شما استخدام این شعبه خواهید شد. در این روش در هر شعبه چند نفر قادر به اخذ اقامت لهستان خواهند بود.

متقاضی کلیه حقوق شعبه از جمله افتتاح و مدیریت حساب بانکی شعبه ، بستن قرارداد و انجام فعالیت های تجاری تحت عنوان شعبه را خواهد داشت و این نوع شعبه قادر به انجام كليه فعاليت های خدماتی ، تجاری ، بازرگانی و يا توليدی كه نيازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارد خواهد بود.

تمامی مراحل ثبت شرکت و ثبت شعبه و دریافت حق کار و استخدام متقاضی به عنوان نیروی کار شعبه و آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وكلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها بر اساس تنظیم وکالتنامه رسمی امکان پذیر است و انجام خواهد شد. سپس با حضور شما در لهستان ، ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت لهستان انجام خواهد شد.

در این روش متقاضی اصلی و همراهان متقاضی ، پس از ثبت درخواست اقامت در اداره مهاجرت لهستان ، مهری را که بیانگر ثبت درخواست اقامت می باشد در پاسپورت خود دریافت خواهند نمود و بر اساس قوانین مهاجرتی فعلی کشور لهستان ، متقاضی اصلی و همراهان قادر به زندگی در لهستان تا زمان دریافت جواب اقامت از اداره مهاجرت ( حتی در صورت اتمام اعتبار ویزای فعلی متقاضیان ) خواهند بود.

در این روش متقاضی ملزم به پرداخت بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق برای خود می باشند! متقاضیان در آینده و در زمان تمدید اقامت از طریق استخدام در لهستان می بایست اثبات نمایید که شعبه دارای فعالیت های تجاری و اقتصادی بوده و بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر حقوق ها مرتبا پرداخت شده و سپس قادر به تمدید اقامت های موقت و دریافت اقامت دائم لهستان خواهند بود و پس از طی این پروسه زمانی و در صورت رعایت شرط حضور در اروپا اجازه اقدام و دریافت پاسپورت لهستان را نیز خواهند داشت.

در  این روش متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۳ سال دریافت خواهند نمود که در تمدیدهای آینده ، اقامت های موقت ۳ ساله به آنها اعطا خواهد شد. اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرط حضور در اروپا و تنها پس از سپری کردن پنج سال با اقامت موقت امکان پذیر می باشد. متقاضیان پس از گذراندن جمعا ۱۰ سال امکان اخذ پاسپورت کشور لهستان را خواهند داشت.

مراحل اخذ ویزا و اقامت ثبت شعبه لهستان

در ابتدا مشاوران مهاجرتی مونوپولیس با صلاحیت قانونی در لهستان و تخصص در مهاجرت به این کشور ، هر پرونده را بررسی می‌کنند تا از شانس بالای قبولی آن مطمئن شوند.

پس از عقد قرارداد ، آماده سازی مدارک اقامتی متقاضی توسط وکلای مونوپولیس و بدون نیاز به حضور شما و تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای مجموعه مونوپولیس انجام و اصل کلیه مدارک و راهنمایی های لازم توسط پست قابل پیگیری به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.

در این روش ظرف مدت ۲ ماه شرکتی با مالکیت متقاضی توسط مجموعه مونوپولیس در یکی از کشورهای بالتیک به ثبت خواهد رسید و سپس شعبه شرکت جدید متقاضی در لهستان ثبت خواهد شد. پس از طی مراحل ثبت شرکت و ثبت شعبه و آماده سازی مدارک و دریافت حق کار متقاضی ، توسط وکلای مونوپولیس ، شما استخدام این شعبه خواهید شد.

سپس در ابتدا وقت سفارت لهستان در تهران ، برای شما رزرو خواهد شد و متقاضی می بایست به همراه اصل مدارک آماده ، ترجمه و ارسال شده ، تقاضانامه و پرونده خود را به سفارت لهستان در تهران تقدیم نماید.

در این مرحله ویزای تیپ D ( ویزای ملی ) که نوعی ویزای مهاجرتی و قابل تغییر به اقامت می باشد برای متقاضی و افراد خانواده وی صادر خواهد شد. شما باید ظرف مدت مشخص شده در ویزا ( معمولا یکساله )‌ وارد کشور لهستان شوید و همچنین در بدو ورود نسبت به دریافت مهر ورود در پاسپورت خود اطمینان حاصل فرمایید.

در مرحله بعدی و پس از هماهنگی با اداره مهاجرت در ورشو ، متقاضی و همراهان ، جهت ثبت درخواست اقامت و انگشت نگاری و تشکیل پرونده اولیه وارد لهستان شده و به همراه وکلای مجموعه مونوپولیس ، درخواست اقامت خود را در لهستان به ثبت خواهند رساند.

مدت زمان تصمیم گیری اداره مهاجرت لهستان۳ الی ۶ ماه خواهد بود و پس از اخذ موافقت اداره مهاجرت لهستان ،‌ در ابتدا متقاضی ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال او یک اقامت با اعتبار ۳ سال دریافت خواهند نمود.

شرایط و مزایای اخذ اقامت استونی

اخذ اقامت دائم کشور استونی پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت موقت در این کشور امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت استونی را دریافت کرد. لازم به ذکر است که قوانین دریافت حق شهروندی در تمامی ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا یکسان است.

شما به محض دریافت کارت اقامت استونی ، می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از خدمات درمانی و بیمه ، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی ، خرید ملک ، وام بانکی و تسهیلات دانشگاهی بهره مند گردید و بدون نیاز به ارائه پاسپورت کشور خود در تمامی ۲۸ کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید. همچنین درخواست دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت استونی ، به سهولت انجام می شود.

در حال حاضر حوزه شنگن شامل ۲۶ کشور مستقل می باشد که شامل اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پادشاهی متحده پرتغال ، اسلوواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس بوده که مجموعا کشورهای شنگن خوانده می‌شوند و شما به محض دریافت کارت اقامت استونی قادر به سفر و زندگی در هر کدام از این کشور ها در طول مدت اقامت خود خواهید بود.

چرا اقامت استونی با مونوپولیس؟

محبوبیت مجموعه مونوپولیس مبتنی بر موفقیت در اخذ اقامت در حوزه بالتیک و کشورهای لهستان ، اسلواکی و اسپانیا می باشد و میزان موفقیت مجموعه ما در زمینه مهاجرت به کشورهای بالتیک ، لهستان ، اسلواکی و اسپانیا ، كمابیش منحصربفرد است. این مجموعه دارای آخرین اطلاعات مربوطه بوده و در پاسخ به هر سؤالی ، دقیق ترین اطلاعات را فراهم می نماید. مجموعه ما با ارائه خدمات منحصر به فرد و درک ویژه از مقوله مهاجرت و تاثیر آن بر زندگی افراد به یکی از شرکت های معتبر حقوقی و مهاجرتی به اروپا در دهه اخیر مبدل گشته است.

مجموعه ما متقاضیان گرامی را یاری نموده تا کشور استونی را خانه جدید خود احساس نمایند و پس از ورود به استونی تسهیلات لازم همچون رزرو هتل ، استقبال فرودگاهی ، همراهی وکیل برای انجام امور دریافت کارت اقامت و مترجم در صورت نیاز به متقاضیان ارائه خواهد شد. سابقه مفید ما در تبدیل متقاضیان مهاجرت ، به شهروندان دائم اروپا ، گواهی بر سطح بالای کار و دقت ما می باشد.

تمامی پرونده های مهاجرت از طریق دفاتر ما در اروپا واقع در اسپانیا ،‌ اسلواکی ، لهستان ، ليتوانى ، لتونى و استونى پیگیری و اجرا خواهد شد و تمامی اطلاعات آن به صورت محرمانه حفظ می گردد. هدف ما رضایت کامل شما بدور از هرگونه اضطراب و نگرانی می باشد و خدا را شاکریم که تا به این لحظه پرونده های اخذ اقامت استونی ١٠٠ درصد قبولی داشته و این امر تمامی کارشناسان و وکلای مجموعه را بر این داشته که متقاضیان را در تمامی مراحل از ابتدا تا دریافت اولین کارت اقامت همراهی و همفکری نمایند. ما به شما اطمینان می دهیم که هر پرونده با کمال دقت دنبال خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ اقامت استونی و آشنایی با سرویس های مجموعه مونوپولیس ، لطفأ کاتالوگ مهاجرتی استونی را از سایت ما دریافت و مطالعه نموده و سپس با ما از طریق ایمیل یا تلفن تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم انجام گرفته و مقدمات کار فراهم گردد.

احتیاج به مشاوره دارید؟

می توانید همین حالا با کارشناسان مونوپولیس در تماس باشید.

به بالای صفحه بردن